Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü, öğrencilere forma dağıttı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Şehit Jandarma Er Serhat Genç İlkokulu öğrencilerine forma dağıttı.

Tütüncü, öğrencilere forma dağıttı
13 Ekim 2017 - 14:17

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Şehit Jandarma Er Serhat Genç İlkokulu öğrencilerine forma dağıttı.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütücü, Şehit Jandarma Er Serhat Genç İlkokulunda düzenlenen forma dağıtım törenine katıldı. Habipler Mahallesi’ndeki 850 öğrencinin her birine yazlık ve kışlık okul formaları hediye eden Başkan Tütüncü, Anadolu Oyuncak Müzesi gezisi talebi üzerine, her bir öğrenciye velileriyle birlikte gelebilmesi için 4’er adet bilet hediye etti.

Eğitimde iyileşme sağlandı

Eğitim kalitesini arttırmak için ellerinden geleni gösterdiklerini vurgulayan Başkan Tütüncü, okullara yatırım yapmak için adeta zamanla yarıştıklarını söyledi. Habipler ile Gaziler Mahallesinin göreve geldikleri dönem ile günümüz arasında büyük bir gelişim farkı yaşandığını hatırlatan Tütüncü, bu iyileşmeyi özellikle eğitim kurumları üzerinde gösterdiklerini anlattı.

Hizmet merkezinde çocuklar var

Tütüncü, “Öğrenciler bizim için en değerli evladımızdır, ülkemizin geleceğidir. Hep bu gözle baktık. Her zaman belediyeciliğimizin merkezide çocuklar oldu, öğrenciler oldu, aydınlık bir gelecek oldu. Belediyemiz okul aile birliklerinin talebi olmadan da örnek çalışmalar sergiliyor. Bilişim sınıfları, forma dağıtımları buna örnek. Geçen yıl 22 binden fazla öğrencimize forma dağıttık. Yine bu yıl da aynı şekilde 20 binler seviyesinde forma dağıtacağız.”

Nice hizmetler gelecek

Mesailerini 18 ile 20 saat tutarak bunları başardıklarını belirten Tütüncü, sürekli amansız bir mücadele verdikleri söyledi. Bir tane daha iyi bir iş yapabilmek için kendileriyle yarıştıklarını belirten Tütüncü, “Sizler bizlere hayır dualarınızı daha güçlü tutarsanız, hizmetlerimizin kat sayısı daha da büyüyecektir. Nice hizmetler yapan belediyemiz, daha nicelerini yapacak. Sizler her şeyin en güzeline layıksınız” diye konuştu.

Konuşmasının ardından temsili olarak iki öğrencinin formasını hediye eden Tütüncü, ardından öğretmeler odasına giderek öğretmenlere hal hatır sordu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat