Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü, site sakinleriyle buluştu

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, FARKLI MAHALLELERDEKİ SİTE SAKİNLERİYLE BULUŞMAYA DEVAM ETTİ.

Tütüncü, site sakinleriyle buluştu
14 Kasım 2018 - 10:56

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, farklı mahallelerdeki site sakinleriyle buluşmaya devam etti.

Başkan Hakan Tütüncü, Varsak Karşıyaka Mahallesi Beyt, Huzurkent ve Ergin siteleri sakinleriyle buluştu. Tütüncü, site yöneticilerinin ve sakinlerinin temel belediyecilik hizmetleriyle ilgili taleplerini dinledi. Tütüncü, belediyesiyle ilgili taleplerin yapılması için bürokratlarına talimat verirken, toplu ulaşımla ilgili istekleri de telefonla aradığı Antalya Büyükşehir Belediyesi bürokratlarına iletti.

“7 gün 24 saat hemşehrilerimin emrindeyim”

Hizmet ve talepleri yerine getirmek için gece-gündüz çalıştıklarını belirten Tütüncü, “Varsak Karşıyaka Mahallesi’nde 9 yıllık görev süremde rekor düzeyde mahalle parkı, asfalt, yeni yol çalışması gerçekleştirdik. Mahallemize yeni hizmetler getirmek için de aralıksız çalışıyoruz. 7 gün 24 saat hemşehrilerimin emrindeyim. Siteleri ziyaret ederek; hem gönül birlikteliğimizi, kardeşliğimizi pekiştiriyor hem de talep ve beklentilere birlikte çözüm üretiyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al