Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü, site sorunlarını dinledi

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, SİTELERİN YÖNETİMİNİ ZİYARET EDEREK, SORUNLARI DİNLEDİ.

Tütüncü, site sorunlarını dinledi
31 Ağustos 2018 - 12:44

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sitelerin yönetimini ziyaret ederek, sorunları dinledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ve oda ziyaretlerinin ardından şimdide ilçede bulunan siteleri ziyaret ediyor. Tek tek dolaştığı sitelerin istek ve dileklerini dinleyen Başkan Tütüncü, çocukları da oyuncaklar ve balonlar ile sevindiriyor. Site sakinlerinin sokak aydınlatması, kontrolsüzce araç kullananlara karşı önlem, çocuk parkı, toplu ulaşım güzergahlarının yenilenmesi, peyzaj, semt pazar alanlarının taşınması, güvenlik konuları ile ilgili sıkıntılarını dinleyen Tütüncü, bazı sorun için anında ilgili belediye bürokratlarını arayarak çözüm üretiyor.

“Kepezlilerin her zaman yanındayım”

Kendisine sorunlarını aktaran site yöneticisi ve sakinlerine çözemeyeceği bir işin hiçbir zaman sözünü vermediğini vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, söz verdiği tüm hizmetleri de yerine getirdiğini hatırlattı. Hemşehrilerinin huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceği bir şehri yönetmek için ellerinden geleni yaptıklarının altını çizen Başkan Tütüncü, bu anlamda kendisinin 7-24 Kepezlilerin yanında olmaya çalıştığını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al