Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü, tazeleme üniversitesinde derse katıldı

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, 60+ TAZELENME ÜNİVERSİTESİ’NDE DERSE KATILDI.

Tütüncü, tazeleme üniversitesinde derse katıldı
19 Ocak 2018 - 12:07
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 60+ Tazelenme Üniversitesi’nde derse katıldı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye’de ilk kez Antalya’da, Akdeniz Üniversitesinde kurulan ve bir sosyal sorumluluk projesi olan Yaşlı Üniversitesi’ni ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü, öğrendiklerini ve tecrübelerini tazeleyen üniversitenin öğrencileriyle tıp dersini dinledi. Ders öncesi Tütüncü, “Bu çalışmadan haberdar olmama vesile olan ilkokuldan eli öpülesi öğretmenim Şerafettin Ayhan’dır. Kendisinin daveti üzerine Tazelenme Üniversitesi’ni ziyaret ettim. Bu güzel ortamı sizlerle yaşamak istedim” dedi.

Kaliteli yaşamı öğreniyorlar

İnsanların emekli olduktan sonra da yeni şeyler öğrenmeye devam etmesi gerektiğini belirten Tütüncü, “İnsan çalıştıkça, ürettikçe, yeni şeyler öğrendikçe hayatın lezzetini alıyor ve hayata bir şeyler katıyor. Yaşamın içerisinde hayatı doya doya yaşamak da bir sanattır. Oturarak olmuyor. Her yeni gün kendinize yeni şeyler eklemenin hayatınızı anlamlı kılacağını düşünüyorum. Kaliteli yaşamın bir sanat olduğuna inananlardanım. Nasıl herkes iyi resim yapamıyor, iyi şarkı söyleyemiyor; herkes de kaliteli bir yaşama sahip olamıyor. Bazıları kaliteli yaşamın sadece maddiyatla mümkün olduğuna inanırlar. Ben tam tersini düşünenlerdenim. Kaliteli yaşam için hayatı çok iyi bilmek lazım. Hayat çalışınca, öğrenince, yeni yeni şeyler akla gelince o akla gelenleri uygulayınca çok güzel oluyor. Kaliteli yaşam adına çok özel bir işi başarmışsınız. Çok güzel bir iş yapıyorsunuz.”

Oyuncak müzesi bileti hediye etti

Büyüklerden çok şeyler öğrendiğinin altını çizen Tütüncü, “Her zaman büyüklerimizin açtığı yolun da bizler açısından önemli olduğunu, bereketin daima büyüklerde olduğunu düşünüyorum. Büyüklerimiz hem geçmiş hem de gelecek arasında güçlü bir köprü kurmamıza da vesile oluyor.”

Tütüncü, ziyaretin anısına öğrencilere Anadolu Oyuncak Müzesi giriş bileti hediye etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co