Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü’den sağlıklı yaşama destek

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, EĞİTİM, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR FAALİYETLERİYLE GENÇLERİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTMAYI AMAÇLAYAN SAYAD’I, ÖZGÜRLÜK MAHALLESİNDEKİ DERNEK BİNASINDA ZİYARET ETTİ.

Tütüncü’den sağlıklı yaşama destek
06 Mayıs 2018 - 12:14
banner

Antalya Sağlıklı Yaşam Derneği’nde (SAYAD), gençlerle bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gençler için kültür, sanat ve spor alanında ortak projeler yapabileceklerini söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğitim, kültür, sanat ve spor faaliyetleriyle gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlayan SAYAD’ı, Özgürlük Mahallesindeki dernek binasında ziyaret etti. Başkan Tütüncü, ziyarette Ayten Çağıran Ticaret Meslek Lisesi öğrencileriyle sohbet etti.

SAYAD Başkanı Bahattin Bayraktar, dernek binasının Kepez Belediyesi tarafından meclis kararıyla kendilerine tahsis edildiğini anımsattı. Bayraktar, tahsisten ve desteklerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.

Başkan Hakan Tütüncü de gençlere ve çocuklara önem veren bir belediye olduklarını söyledi. Tütüncü, gençler için güzel imkânlar oluşturup, onları geleceğe güçlü bir şekilde hazırlamak istediklerini kaydetti

Gençlere sağlıklı yaşam projeleri

Sosyal aktivitelerin gençlere kaliteli yaşam imkanı sunacağının altını çizen Tütüncü, “Hayatı, kaliteli yaşayan insan bedenen ve ruhen sağlıklı olur. Belediye olarak elimizdeki imkânları gençlerimiz ve SAYAD ile paylaşmaya hazırız. Tiyatro topluluğu, yüzme takımı, müzik koroları kurulması, futbol, voleybol ve basketbol turnuvaları düzenlenmesi, hobi bahçeleri kurulması gibi projeler yapabiliriz. Gençlere, imkanlarımızı kendisiyle birlikte sunuyoruz. Bu imkânlar şehrin imkânları. Gençlere, şehrimizin olanaklarını sunarak onlarla birlikte güzel bir geleceğe doğru kanatlanmak istiyoruz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co