Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü’den Seriklilere destek

KEPEZ BELEDİYE BAŞKAN HAKAN TÜTÜNCÜ, ANTALYA SERİKLİLER DERNEĞİ’NİN (ANTSERDER) ÜYELERİYLE BULUŞTU.

Tütüncü’den Seriklilere destek
15 Nisan 2018 - 10:00
banner

Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Serikliler Derneği’nin (ANTSERDER) üyeleriyle buluştu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ANTSERDER Başkanı Adnan Tezgel ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Tütüncü, ziyarette ANTSERDER yönetim kurulu üyeleriyle derneğin çalışmaları ve belediyesinin hizmetleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Tezgel ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Tütüncü, derneğin yaptığı sosyal faaliyetlerle iftihar ettiğini söyledi. ANTSERDER’in kurulmasının, Antalya merkezde yaşayan Seriklilerin bir araya getirilmesi adına güzel bir çalışma olduğunu aktaran Tütüncü, “Derneğin kurulmasında emeği olan yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür ederim. Antalya’nın ilçeleri ve köyleriyle ilgili bazı dernekler kuruldu ama ANTSERDER’in farklı bir heyecanla çalışmaya başladığını gördüm. Bu heyecanın aynı şekilde devam edeceğine inanıyorum” dedi.

“Dernekçilik gönüllülük esasına dayanır”

Başkan Hakan Tütüncü, dernek çalışmalarının gönüllülük esasına dayandığını hatırlatarak, “Dernek çalışmaları kolay işler değil. Dernekler, gönüllülük esasına dayanır. Dernekler hep verme yeridir; para verirsiniz, zaman verirsiniz, emek verirsiniz. Bu anlamda ANTSERDER yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu her çalışma saygıdeğerdir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Her zaman yanınızdayım. Elimizden ne gelirse, gücümüz neye yeterse yapmaya hazırız.”

Kepez Meclisi’nde Serik ağırlığı

Tütüncü, 38 üyesi olan Kepez Belediye Meclisi’nde 5 tane Serik doğumlu meclis üyesinin olduğunu anımsatarak, “Seriklilerin, Kepez Belediye Meclisi’nde iyi bir şekilde temsil ediliyor olması sevindirici bir durum. Her zaman ANTSERDER’in çalışmalarına destek olma noktasında hazırız. Belediyenin tüm sosyal tesisleri ve imkânları, çok önemli kültür hizmeti ve önemli bir sosyal aktivite ortaya koyan Serikliler Derneği’nin emrindedir. Biz sizleri Allah için seviyoruz. Bu sevgimiz olduğu sürece de zorluklar ve güçlükler kolay hale gelecektir.”

Tezgel, ziyaretin anısına Başkan Hakan Tütüncü’ye plaket takdim etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co