Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü’den sigortacılara destek

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, 27 MAYIS-3 HAZİRAN’DA KUTLANACAK SİGORTACILIK HAFTASI BİLİNÇLENDİRME ÇALIŞMASI YÜRÜTEN ANTALYA SİGORTACILAR DERNEĞİ’NE TANITIM KATKISI SAĞLADI.

Tütüncü’den sigortacılara destek
25 Mayıs 2018 - 9:46
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Sigortacılar Derneği üyelerini ağırladı.

27 Mayıs-3 Haziran’da kutlanacak Sigortacılık Haftası bilinçlendirme çalışması yürüten Antalya Sigortacılar Derneği’ne, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tanıtım katkısı sağladı. Sigorta yaptırmanın önemini anlatan kısa film hazırlayan derneğe röportaj veren Başkan Tütüncü, kendisini ziyarete gelen derneğin hazırladığı billboardları ilçede sergileme desteği sundu.

“Sigorta riskleri azaltıyor”

Sigortanın hayatın her alanında, özellikle de modern yaşamı sürdürülebilir olması açısından çok gerekli olduğunu vurgulayan Tütüncü, kentsel dönüşümün yaşandığı Kepez’de sigortanın daha da önem kazandığını söyledi. Binaların yapım aşamasında mali sorumluluk sigortası, inşaat sigortaları, sonrasında da deprem gibi sigortaların önemli olduğuna işaret eden Tütüncü, “Projelerin riskle karşılaştığında tamamlanması bakımından çok önemli buluyoruz. Sigortacılığın hayatın olağan akışındaki riskleri sıfırlamaya yakın olduğunu ifade ettik. Sektöre katkı sağlarken hemşerilerimizin karşılaşabilecekleri riskleri en aza indirmesi için sigorta yaptırmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

“Sigorta bilincini arttırıyoruz”

Başkan Tütüncü’ye verdiği desteklerinden dolayı teşekkür eden Antalya Sigortacılar Derneği Başkanı İbrahim Düzenli, amaçlarının toplumda sigorta bilincini bir çıta daha yükseltmek olduğunu söyledi. Sadece inşaat ve konutta değil, tarımdan sağlığa, işyerinden kaza sigortasına kadar çeşitli alanlarda sigorta yapılabildiğini hatırlatan Düzenli, sigortanın ekonominin güvencesi olduğunu söyledi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -