Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü’den sitelere özel dokunuş

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, SİTE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR. KEPEZ’DE BULUNAN SİTELERİ TEK TEK ZİYARET EDEN BAŞKAN TÜTÜNCÜ, SİTE YÖNETİMLERİNİN DE İSTEK VE DİLEKLERİNİ DİNLEYEREK, HEMŞEHRİLERİNİN BEKLENTİSİNE ANINDA CEVAP VERİYOR. SİTELERİN PEYZAJ DÜZENLEMESİNDEN SPOR VE PARK ALANLARININ YENİLENMESİNE, ENGELLİ GİRİŞLERİ YAPILMASI, AÇIK ALAN DİNLENME GRUPLARININ TEMİN EDİLMESİNE KADAR BİRÇOK TALEBİ BELEDİYESİNCE KARŞILAYAN TÜTÜNCÜ, SOKAK AYDINLATMASI, TOPLU ULAŞIM GÜZERGAHLARININ VATANDAŞ İSTEKLERİNE GÖRE DÜZENLENMESİ GİBİ TALEPLERE DE CEVAP VERİYOR.

Tütüncü’den sitelere özel dokunuş
05 Eylül 2018 - 14:12

Site ziyaretlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehrilerinin konforlu bir yaşam sürebilmesi için sorunları yerinde inceleyerek, çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, site ziyaretlerine devam ediyor. Kepez’de bulunan siteleri tek tek ziyaret eden Başkan Tütüncü, site yönetimlerinin de istek ve dileklerini dinleyerek, hemşehrilerinin beklentisine anında cevap veriyor. Sitelerin peyzaj düzenlemesinden spor ve park alanlarının yenilenmesine, engelli girişleri yapılması, açık alan dinlenme gruplarının temin edilmesine kadar birçok talebi belediyesince karşılayan Tütüncü, sokak aydınlatması, toplu ulaşım güzergahlarının vatandaş isteklerine göre düzenlenmesi gibi taleplere de cevap veriyor.

Daha konforlu yaşam için

Toplu yerleşimin olduğu sitelerin hem sosyal ortamlarının canlı olması, hem de nüfus yoğunluğuyla farklı belediyecilik hizmeti isteyen yerler olarak tanımlandığını açıklayan Başkan Tütüncü, hemşerilerinin daha konforlu yaşam sürmeleri için belediye olarak her türlü imkanı sunduklarını söyledi. Atatürk Mahallesi’ndeki site sakinlerinin daha iyi yaşam sürmeleri için site yönetimleriyle bir araya geldiklerini belirten Başkan Tütüncü, “Görüşmelerimiz sırasında zaman zaman engellilerin hayatını kolaylaştıracak, kadınların ve çocukların hayatlarını renklendirecek çalışmalar talep edildi. Bundan sonra da site ziyaretlerini belediye bürokratları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte yaparak, vatandaşlarımızı daha çok dinlemeye gayret edeceğiz. Hizmette sınır tanınmaz anlayışla yolculuğumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat