Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ulaşımda kredi kartı dönemi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AKILLI KENT KİMLİĞİNE ULAŞIM SİSTEMİNDE KREDİ KARTI İLE ÖDEME UYGULAMASINI DA EKLEDİ. YERLİ YABANCI HERKES OTOBÜSE BİNDİĞİNDE TEMASSIZ KREDİ KARTI KULLANARAK ULAŞIM ÜCRETİNİ KOLAY BİR ŞEKİLDE ÖDEYEBİLİYOR.

Ulaşımda kredi kartı dönemi
24 Mayıs 2018 - 13:22

Antalya Büyükşehir Belediyesi Akıllı Kent kimliğine ulaşım sisteminde kredi kartı ile ödeme uygulamasını da ekledi. Yerli yabancı herkes otobüse bindiğinde temassız kredi kartı kullanarak ulaşım ücretini kolay bir şekilde ödeyebiliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ulaşımda vatandaş memnuniyetine yönelik yeniliklerine devam ediyor. Akıllı Kent hedefine ulaşmak için teknolojinin her imkanından faydalanan Büyükşehir Belediyesi halkın yaşamını kolaylaştırmak adına önemli projeyi daha hayata geçirdi. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş ulaşımda temassız özellikli kredi kartı ile ödeme hizmeti başlattı. Yolcular kredi kartı ile ücret ödemenin kolaylığını yaşıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat