Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Unicef ile hiç karşılaşmama ihtimaliniz nedir?

Unicef ile hiç karşılaşmama ihtimaliniz nedir?
17 Ekim 2017 - 16:25

Unicef ile hiç karşılaşmama ihtimaliniz nedir?

Dünyanın önde gelen sporcularını, şov dünyasının yıldızlarını ve siyasetin popüler isimlerini adeta yıldızlar geçidi gibi reklamlarında oynatabilen Unicef’in ne veya nasıl bir kurum olduğunu hiç merak ettiniz mi?

Hayatınızın bir yerinde Unicef’in adını ya da logosunu; alışveriş yaptığınız mağazanın bağış kutusunda veyahut posta kartında, afişte, tv, internet, gazete ya da radyo reklamlarında görmüş veya duymuşsunuzdur. Hem de bu reklamlarda birbirinden ünlü isimler rol almışlardır. Çağrışım önemlidir; hele ki söz konusu olan gelecek nesillerimiz, çocuklarımız ise…

Evet evet gelecek nesillerimiz yani çocuklarımız. Unicef’in tek önceliği budur. 1954’te Birleşmiş Milletler genel kurulunda tanımı yapıldığından beri Unicef’in tek amacı geleceğimizdir.

Unicef, Birleşmiş Milletlere üye olan bütün ülkelerde hizmet vermektedir. Ülkemizde Unicef Türkiye, Unicef ile koordineli çalışarak. Travma yaşamış çocuklar ve çocukluğunu en iyi şekilde çocukça yasamaları gereken çocuklar için ürettiği projelerle sessiz ve derinden çalışmaktadır.

Bir daha Unicef, görür ya da duyarsanız geleceğimiz çocuklar için çalıştıklarını unutmayın ve o geleceğe katkıda bulunun.

BAĞIŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat