Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Üniversite öğrencilerine “hayvan hakları” konferansı

Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) ve Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü iş birliğinde “Hayvan Hakları” konferansı gerçekleştirildi.

Üniversite öğrencilerine “hayvan hakları” konferansı
12 Aralık 2017 - 17:21

Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) ve Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü iş birliğinde “Hayvan Hakları” konferansı gerçekleştirildi.

ALKÜ İşletme Fakültesi son sınıf öğrencilerinin, halkla ilişkiler dersi kapsamında Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından “Hayvan Hakları Kanunu” konulu seminer düzenlendi. Seminerde açılış konuşması gerçekleştiren İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Uyar, katılımdan dolayı Veteriner İşleri Müdürlüğüne ve katılımcı öğrencilere teşekkür etti.

Yavuz: “Hayvan dostu belediyeyiz”

Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Ali Yavuz, “Belediyemiz her zaman hayvan dostu belediyeciliği ön planda tutmasına yönelik faaliyetler içerisindedir. 2017 yılında Doğa Koruma ve Milli Parklar Alanya Şefliği ile yapılan protokol gereği, yabani hayvanların da bakım, tedavi ve korumaları yapıyoruz. Türkiye’nin Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan ruhsatlı tek Alanya Belediyesi Mobil Kısırlaştırma Ünitesi ile sokak hayvanlarının rehabilitasyonu ve kısırlaştırılması için mahalle mahalle dolaşıyoruz” dedi.

Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Veteriner Hekimleri tarafından gerçekleştirilen sunumların ardından öğrenciler tarafından, ALKÜ İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Öğretmeni Zuhal Gökdemir’e, Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Ali Yavuz’a, Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Veteriner Hekimleri Hasan Eşit ve Yakup Mecek’e çiçek verildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al