Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Üniversiteden İlkokula Çevre Bilinci

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) TIP FAKÜLTESİ 2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI TOPLUMSAL DESTEK PROJE (TDP) GRUPLARI ARASINDA YER ALAN “SOLUK MAVİ GEZEGEN; KÖKLER VE FİLİZLER” ADLI PROJE GRUBU, İLKOKULDA ÇEVRE ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Üniversiteden İlkokula Çevre Bilinci
11 Nisan 2018 - 15:40
banner

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Tıp Fakültesi 2017-2018 eğitim-öğretim yılı Toplumsal Destek Proje (TDP) Grupları arasında yer alan “Soluk Mavi Gezegen; Kökler ve Filizler” adlı proje grubu, ilkokulda çevre etkinliği gerçekleştirdi.

Z. Marsel – Z. Denizhan Öner İlkokulu’nda 10 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte öğrencileri bilinçlendirmek amacıyla, çevre bilinci geliştirme ölçeğinde anket, çevre temizliği ve ağaçlandırma çalışması yapıldı. “Soluk Mavi Gezegen; Kökler ve Filizler” adlı proje grubu, ilköğretim okullarında öğrencileri bilinçlendirme çalışmalarının devam edeceğini belirterek çevre bilincinin küçük yaşlarda edinilmesinin önemli olduğunu, küçük yaşta edinilen bu bilincin yaşanabilir bir çevre oluşmasına ve doğa ile insan arasındaki uyuma katkı sağlayacağını ifade ettiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co