Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Uysal, CHP İl yönetimini ağırladı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, CHP İL BAŞKANI AHMET KUMBUL İLE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, İL DİSİPLİN KURULU, İL KADIN VE GENÇLİK KOLLARI YÖNETİMİYLE BİRARAYA GELDİ.

Uysal, CHP İl yönetimini ağırladı
11 Şubat 2018 - 11:42
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ile Yönetim Kurulu üyeleri, İl Disiplin Kurulu, il kadın ve gençlik kolları yönetimiyle biraraya geldi.

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, yönetim kurulu üyeleri, İl Disiplin Kurulu İl Kadın ve Gençlik Kolları yönetimleriyle birlikte Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Kumbul, partisinde kongre sürecinin Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeniden genel başkanlığa seçilmesiyle birlikte tamamlandığını söyledi. Şimdi önemli ve zor bir sürecin kendilerini beklediğini dile getiren Kumbul, “Herkes hem bunun hem de daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincinde” dedi.

2019’un Türkiye için çok önemli bir tarih olduğunun altını çizen İl Başkanı Kumbul, yerel yönetimler de dahil olmak üzere Türkiye’nin kaderini 2019’un çizeceğini belirterek, “Bu mücadeleyi sandıkta kazanmamız lazım” diye konuştu.

Başkan Uysal, ise parti seçimlerinin tamamlanmasıyla birlikte artık siyasi çalışmalarını başka bir aşamaya geçtiğini belirterek Muratpaşa’da hayata geçirdikleri belediyecilik çalışmalarını partinin seçilmiş yetkili kurullarıyla paylaştı. Muratpaşa’da insanını mutluluğunun esas alan bir anlayışla belediyecilik çalışmalarını 3 ana temel üzerine kurguladıklarını anlatan Başkan Uysal, proje proje Muratpaşa’da yaşanan değişimi anlattı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -