Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Uysal, şampiyonları ağırladı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, MURATPAŞA BELEDİYESPOR U18 BASKETBOL TAKIMI VE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ FUTSAL TAKIMI’NI AĞIRLADI.

Uysal, şampiyonları ağırladı
21 Şubat 2018 - 12:46

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyespor U18 Basketbol Takımı ve Atatürk Anadolu Lisesi Futsal Takımı’nı ağırladı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her Çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerinde Antalya U18 Genç Erkekler Basketbol Ligi’nin şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Muratpaşa Belediyespor U18 Erkek Basketbol takımı ile Türkiye Şampiyonu olarak ülkemizi İsrail’de düzenlenecek olan Dünya Okul Sporları Futsal Şampiyonası’nda temsil edecek olan Atatürk Anadolu Lisesi Futsal Takımı’nı ağırladı.

Antalya şampiyonları

Uysal, Muratpaşa Belediyespor Başkanı Murat Şimşek, Basketbol Sorumlusu Özgür Taylant Budak, Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Sinan Özkan, forma sponsoru Murat Gerdan, koç Ramazan Barut ve U18 Erkek Basketbol takımı oyuncularını başarılarından dolayı kutladı. Mart ayında yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda genç basketbolculara başarı dileğinde bulunan Başkan Uysal, “Spor yapanların iş ve hayat disiplini çok yüksek oluyor. Muratpaşamız’da herkesin spor yapmasını istiyoruz. Türkiye Şampiyonası’nda, sizleri; desteklemeye gelmeyi planlıyoruz” dedi.

Türkiye’yi temsil edecekler

13-21 Mart 2018 Tarihleri arasında İsrail’in Ramat-Gan kentinde yapılacak ISF Dünya Okul Sporları Futsal Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Atatürk Anadolu Lisesi Futsal Takımı’nı da kutlayan Ümit Uysal, “Sizlerin başarısı bizleri gururlandırıyor. Ay yıldızlı formamızı başarıyla temsil edeceğinize inancım tamdır.” Öğrencilerin, üzerinde Atatürk görseli bulunan okullarına ait özel kupayı hediye ettikleri Başkan Uysal; Atatürk Anadolu Lisesi Futsal Takımı’na malzeme desteğinde bulunulması ve Muratpaşa Belediyesi spor tesislerinden yararlanmaları için gerekli talimatları verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -