Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Vali Karaloğlu, Büyükelçi Malefane’yi ağırladı

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, GÜNEY AFRİKA’NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ PULE ISAAC MALEFANE’Yİ AĞIRLADI.

Vali Karaloğlu, Büyükelçi Malefane’yi ağırladı
25 Eylül 2018 - 16:42
banner

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Güney Afrika’nın Ankara Büyükelçisi Pule Isaac Malefane’yi ağırladı.

Güney Afrika’nın Ankara Büyükelçisi Pule Isaac Malefane’yi Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Karaloğlu, Büyükelçi Malefane ile iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi adına karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Vali Münir Karaloğlu, Antalya’nın dünyada en çok bilinen turizm destinasyonlarından birisi olduğunu belirterek, “Bu yıl Antalya’da 14 milyona yakın yabancının kenti ziyaret etmesini hedefliyoruz. Güney Afrika ile Türkiye arasındaki iyi ilişkilerin turizm alanında da geliştirilmesinin önemli olduğunu düşünüyorum. Mevcut turizm ve ticaret ilişkisi, iki ülkenin potansiyelini yansıtmıyor. İlişkilerimizi geliştirmeliyiz. Türkiye’nin, Antalya’nın ciddi turizm potansiyeli var. Turizm konusunda Antalya kendisini çok iyi geliştirdi. Yetişmiş insan kalitesi ve tesis bakımından da önemli bir turizm sektörümüz var, işbirliği yapabiliriz” ifadelerini kullandı.

Büyükelçi Malefane ise iki ülke arasındaki karşılıklı turizm ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlamak ve Türkiye’nin turizm alanındaki tecrübelerinden yararlanmak istediklerini belirtti.

Ziyaretin sonunda Vali Münir Karaloğlu, Büyükelçi Pule Isaac Malefane’ye “Su Altı Cenneti Antalya” kitabını hediye etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynak Tabancası Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -