Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Vali Karaloğlu’ndan 3 dilde turizm tanıtımı

ANTALYA’NIN TANITIMI, TURİZM DESTİNASYONU VE ALTERNATİF TURİZM VURGUSUNU HER FIRSATTA DİLE GETİREN ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, EŞİ VE ÇOCUKLARIYLA GİTTİĞİ KEMER’DE SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFLARLA ANTALYA’NIN GÜZELLİKLERİNE DİKKAT ÇEKTİ. VALİ KARALOĞLU, SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAYINLADIĞI FOTOĞRAFLARI TÜRKÇE, ALMANCA VE İNGİLİZCE OLMAK ÜZERE 3 DİLDE PAYLAŞTI.

Vali Karaloğlu’ndan 3 dilde turizm tanıtımı
27 Ağustos 2017 - 12:20

Her fırsatta turizm destinasyonu ve alternatif turizm vurgusu yapan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, sosyal medya hesabından 3 dilde Antalya’nın güzelliklerine dikkat çekiyor. Kemer’in Göynük Kanyonu’nda incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu, burada da suya girdiği fotoğrafı paylaşıp Türkçe ve Almanca olarak “Sahilde sıcaktan ve nemden bunalanlar Göynük Kanyonu sizi bekler” diye yazdı.

Antalya’nın tanıtımı, turizm destinasyonu ve alternatif turizm vurgusunu her fırsatta dile getiren Antalya Valisi Münir Karaloğlu, eşi ve çocuklarıyla gittiği Kemer’de sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla Antalya’nın güzelliklerine dikkat çekti. Vali Karaloğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafları Türkçe, Almanca ve İngilizce olmak üzere 3 dilde paylaştı.

Vali Karaloğlu, Antalya’nın Kemer ilçesine eşi ve çocuklarıyla yaptığı gezide “Antalya’nın sadece kum, deniz ve güneşten ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz” paylaşımını İngilizce ve Almanca yaptı. Daha sonra Kemer’in Göynük Kanyonu’nda suya giren Vali Münir Karaloğlu, burada da Türkçe ve Almanca olarak “Sahilde sıcaktan ve nemden bunalanlar Göynük Kanyonu sizi bekler” paylaşımında bulundu. Karaloğlu’nun paylaştığı fotoğraflarda başında kaskı ve can yeleğiyle güvenlik önlemlerinin önemine işaret ettiği de dikkatlerden kaçmadı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al