Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Vali koltuğuna oturan öğrenciden ’lunapark ücretsiz olsun’ talimatı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA ANTALYA’DA TÖREN DÜZENLENDİ. VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NUN BAYRAM DOLAYISIYLA KOLTUĞUNU BIRAKTIĞI İLKOKUL ÖĞRENCİSİ ÜLKÜ DİLA TEKE, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN LUNA PARKIN BİR HAFTA BOYUNCA ÜCRETSİZ HİZMET VERMESİNİ TALİMAT VERDİ.

Vali koltuğuna oturan öğrenciden ’lunapark ücretsiz olsun’ talimatı
23 Nisan 2018 - 11:30
banner

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Antalya’da törenlerle kutlanıyor. Vali Münir Karaloğlu’nun bayram dolayısıyla koltuğunu bıraktığı ilkokul öğrencisi Ülkü Dila Eke, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i arayarak lunaparkın bir hafta boyunca ücretsiz hizmet vermesini istedi.

Antalya’daki törenler Cumhuriyet Meydanı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından, diğer sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler de çelenklerini sundu.

Cumhuriyet meydanındaki tören Valilikte devam etti. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 98. yılı nedeniyle koltuğunu Hüseyin Ak İlkokulu 4. sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Ülkü Dila Eke’ye bıraktı. Eke, 23 Nisan hakkında düşüncülerini paylaştıktan sonra, ilk önce telefonla Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i aradı. Eke, çocuk bayramı kapsamında bir gün ücretsiz olan lunaparkta izdiham yaşandığını belirterek, bir hafta boyunca ücretsiz yapılmasını istedi. Emniyet Müdür Vekili Ramazan Taşır’ı da arayan Eke, 23 Nisan etkinliklerinin yapıldığı tüm alanlarda güvenlik önlemlerinin yeterli olup olmadığını sordu.

Vali Münir Karaloğlu da tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayıp, Eke’ye çeşitli hediyeler takdim etti.

Tören daha sonra Karaalioğlu Parkı’ndaki halk oyunları ve çeşitli yarışmalarla devam etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co