Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Varsak Sanayi’ye yeni asfalt

Kepez Belediyesi Varsak küçük sanayi sitesinin yolunu sıcak asfalt ile kapladı.

Varsak Sanayi’ye yeni asfalt
25 Temmuz 2017 - 10:10

Kepez Belediyesi Varsak küçük sanayi sitesinin yolunu sıcak asfalt ile kapladı.

Kepez Belediyesi, Varsak Altıayak Mahallesi’nde 95 dönümlük arazi üzerine inşa edilen Varsak Küçük Sanayi Sitesi’nin yolunu sıcak asfalt ile kaplıyor. Toplamda 93 iş yerinin bulunduğu ve farklı sektörlerde hizmet veren sanayi sitesi, geniş ve güzel yolları ile dikkat çeken bir nokta haline geldi. İkinci etabı tamamlanarak hizmete giren sitenin yolları da bulvar genişliğinde cadde ve yollar olarak hizmet veriyor.

Belediye olarak sanayinin alt yapı, asfalt ve peyzaj gibi çeşitli yatırımlarına katkı verdiklerini ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak bölgesinde hizmete giren bu yeni alanın ilçe için önem arz ettiğini ifade etti. Halkın ve belediyenin desteğinin ortak bir zeminde yürütülerek hızla tamamlandığı projenin ikinci etabındaki modern ve kotları yüksek dükkanlarının yolları 8 bin ton sıcak asfalt ile kaplanarak çok daha prestijli bir siteye dönüştürüldü. Yapım maliyeti 32 milyon 711 bin TL olan Varsak Küçük Sanayi Sitesi’nin 42 bin 480 metrekare kapalı, 17 bin metrekare de yarı açık alanı bulunuyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat