Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Veri Cloud Danışmanlık Şirketi Hakkında

Veri Cloud Danışmanlık Şirketi Hakkında
08 Nisan 2021 - 11:35

Veri Cloud Danışmanlık Şirketi Hakkında

Veri Cloud 2012 yılından beri Dünyada ve Türkiye’de birçok firmaya salesforce hizmetleri kurulum, uyarlama, yazılım geliştirme ve entegrasyon konularında danışmanlık hizmeti sunuyor. Veri Cloud bunları yaparken Türkiye’deki partneri salesforce ile bağlantılı bir şekilde yürütüyor. Veri Cloud şirketi firmaların ihtiyaçları doğrultusunda uzman personeli tarafından gerekli yazılım ve dijital dönüşüm hizmetlerini sunuyor. Dünya genelinde birçok firmanın dijital satış platformlarını oluşturmak için Veri Cloud danışmanlık şirketinin hizmetlerinden yararlanıyor.

Salesforce Uygulamalarının Faydaları

Şirketlerin bütün iş birimlerini kullanabileceği bazı dijital platformlara ihtiyaç duyulur. Firma salesforce hizmetlerini kullanarak hem zaman tasarrufu sağlar hem de verimli işler ortaya koyabilir. Firmalar tüm iş süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetmek için salesforce danışmanlık şirketinden hizmet alıyorlar. Firmalar salesforce hizmetleri sayesinde şirketlerin satıştan pazarlamaya kadar bütün işlemlerini ve müşteri destek hizmetlerini tekbir dijital platform üzerinden yürütebilirler.

Salesforce’n Firmalara Sunduğu Hizmetler

Veri Cloud’un Türkiye’deki partneri olan Salesforce danışmanlık şirketi firmaların ihtiyaçları doğrultusunda birçok hizmet sunuyor. Salesforce Türkiye Veri Cloud beraber 2012 yılından beri Türkiye’de firmalara her türlü desteği sunuyor.

Salesforce hizmetleri şunlardır:

Salesforce danışmanlık ve kurulum

Salesforce proje geliştirme

Entegrasyon hizmetleri

Uygulama geliştirme

Salesforce üzerinde sadakat uygulaması

Salesforce oyunlaştırma uygulamalar gibi hizmetler olmak üzere sıralanabilir.

Bu hizmetler salesforce bünyesinde yer alan deneyimli mimarlar ve mühendisler tarafından firmaların ihtiyaçları doğrultusunda uygulamalar üzerinde yeni çözümler üretirler. Firmaların satıştan pazarlamaya kadar her türlü müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyor. Salesforce ürünleri sayesinde firmanın dijital platformda bütün hizmetleri tekbir uygulama üzerinden yürütülmesi sağlanıyor.

Salesforce Türkiye’deki Faaliyetleri

Salesforce Türkiye’deki yetkili iş ortağı olan Veri.cloud Türkiye’deki firmalara ürünlerini ve pazarlaması için bazı bulut tabanlı uygulama hizmetleri sunuyor. Çözüm danışmanlığı, Salesforce ürünlerin kurulumu, proje geliştirme ve entegrasyon hizmetleri sunuyor. Salesforce Türkiye’de yer alan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda dijital platformlarında müşteri takiplerini yapacağı bulut tabanlı uygulamaları sunuyor. Salesforce ortağı olan ve Veri Cloud ile yılın bazı dönemlerinde danışmanlık şirketleriyle ile toplantılar düzenleniyor.

 

 

 

 

 

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat