Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Veri Cloud, Salesforce Çözüm Ortağınız

Veri Cloud, Salesforce Çözüm Ortağınız
21 Mayıs 2020 - 17:08

Veri Cloud, Salesforce Çözüm Ortağınız

İleri teknoloji ürünlerine baktığımızda, yazılım alanında adeta dünyaya nam salmış birçok firmayı görmekteyiz. Bu alanda CRM çözümler sunan Salesforce Sales Cloud gibi yazılımları sayesinde, dünyada eşi benzeri görülmemiş hizmet sunmaktadır. Ülkemizde Veri Cloud markası tüm Salesforce hizmetlerini profesyonel şekilde, ülkemizdeki ihtiyaçlara dayalı sürdürmektedir.

Veri Cloud, Salesforce Çözüm Ortağınız

Büyük işletmelerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan, müşteri yönetim sistemi bu firma sayesinde özümlenmiştir. Tüm dünyada çok fazla tercih edildiği gibi ülkemizde de sınırsız işletme tarafından kullanılmaktadır. Türkiye’de bu hizmeti tamamen kurumsal ve partner olarak sürdüren Veri Cloud büyük ölçek işletmelerin ihtiyaçlarını gidermektedir. Başlıca verdiği hizmetleri sıralayacak olursak, danışmanlık, kurulum, entegrasyon, proje geliştirme ve yenilikçi yazılım girişimleri olarak bilinmektedir. İşletmelerin bulut ihtiyacını çözümlediği gibi, dijital pazarlamadan, satış gücü otomasyonuna kadar gidermektedir.

Veri Cloud Sunduğu Başlıca Hizmetler

Salesforce ürünlerini kullanan yüz binlerce global işletmenin olduğunu hemen herkes bilmektedir. Yine aynı şekilde ülkemizde de bu popüler firmaya olan güven ve yazılımlarına olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu noktada Veri Cloud Salesforce yetkili partneri olarak, ihtiyaç duyulması halinde tüm hizmetleri sağlamaktadır. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyanın birçok ülkesinde de hizmet veren Vericloud 2012 yılından günümüze kadar kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Yazılım geliştirme ve uygulama alanında tamamen profesyonel kadroya sahip olan bu firma, dünyanın en prestijli markasının ürünlerini bizlerle tanıştırmıştır.

Salesforce Ürünlerine Sizde Sahip Olabilirsiniz!

Her geçen gün ileri yazılım ve teknoloji bizlere büyük kolaylıklar sunmakta, Girişimci firmalarımız dünyada gelişen yenilikleri yakından takip ederek, bu gelişimleri bizimle paylaşmaktalar. Bu sayede gerek büyük işletmeler gerekse normal işletmeler, dijital ortamlarını yaratmaktalar. Veri Cloud ülkemizin en gözde çözüm ortağı olan markalardan biri olmaktadır. Salesforce ürünlerini ülkemizde bizlere sunarak, daha ileri boyut dijital çalışma alanları oluşmaktadır. veri.cloud Salesforca Türkiye yetkili iş ortağıdır ve ana merkezin sunduğu tüm hizmetleri kesintisiz olarak sunmaktadır. Kurumsal yazılım çözümleri için veri.cloud ile irtibat kurabilir, ihtiyacınız olan CRM çözümlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -