Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Windows 10 Pro

Windows 10 Pro
10 Mart 2021 - 14:40

Windows 10 Pro alarak siz de bilgisayarınızı güvenle kullanabilirsiniz. En iyi pro sürümü avantajları enucuzlisans.com’da sizlerle.

İstisnasız yazılım dünyasının en güçlü markalarından birisi olan Microsoft, 26 yıl önce Windows 95 sürümü ile karşımıza çıktı. Geçmişten günümüze kadar Windows tarihini incelediğimizde Windows 10’un nasıl bu kadar başarılı olduğunu görmekteyiz. 

Öncelikle Windows 1.0’le kullanıcıların karşısına çıkan Microsoft’un ilk sürümü satışta pek başarılı olamamıştır. Bu işletim sisteminde günümüzde de hâlâ kullanılmakta olan Notepad, Paint, Writer gibi temel Windows yazılımları ortaya çıkmıştır. Windows 2.0’la birlikte günümüz iş hayatının önemli parçaları olan Office ailesinin Word ve Excel üyeleri çıktı. Böylelikle çocukluğumuzda ve internetin yokluğunda oynadığımız Windows oyunlarıysa Windows 3.0 işletim sistemiyle gelmiştir.

Uzun bir süre sonra çoğu bilgisayar kullanıcısının gözbebeği olan Windows XP, Microsoft’un en iyi işletim sistemlerinden biri olarak görülmüştür. Korsan yazılımın büyük oranda engellendiği tek işletim sistemi Windows XP’dir. 2006 yılında insanların hayatına hızlıca girmeye başlayan Windows Vista, ardından Windows 7’nin de gelmesiyle birlikte adından çok fazla söz ettirememiştir. Windows 8 ve Windows 8.1’de hüsrana uğrayan ve çoğu kullanıcının kötü tepkilerine maruz kalan Microsoft, sıkı bir çalışmayla birlikte Windows 10 işletim sistemini çıkartmıştır. Günümüzde de hâlâ gelen güncellemeler ile birlikte iyileştirilmeye devam eden Windows 10 çoğu bilgisayar kullanıcılarının tercih ettiği bir numaralı işletim sistemi olmakta. 

Windows 10 Pro Orijinal Satın Al

Günümüzde bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte korsan uygulamalar ve programlar oldukça fazla. Ancak korsan uygulamaların ve programların cihazlara zarar verdiği de acı bir gerçek. İşletim sisteminin yazılımını orijinal tutmak ve böylece işletim sisteminden maksimum verim almak istiyorsanız enucuzlisans.com tam size göre! 

Güvenli ödeme yöntemleriyle birlikte kullanıcıların güvenini kazanan enucuzlisans.com kurumsal yapısıyla da oldukça dikkat çekmekte. Eğer korsan işletim sisteminin cihazınıza zarar verdiğini düşünüyorsanız ilgili kurumdan Windows 10 Pro lisansı alabilirsiniz. Müşterilerine güvenli bir hizmet sunan enucuzlisans.com satın alma sürecinde canlı desteğiyle birlikte oldukça güven vermekte. 

Siteye giriş yaptığınız zaman aklınızdaki tüm soruların cevabını SSS sistemiyle de öğrenebilirsiniz. Böylelikle bütün sorularınıza cevap bulacaksınız. Ayrıca sitede WhatsApp destek hattı bulunduğunu da belirtelim. Siz de korsan işletim sistemlerinden bıktıysanız Windows 10 Pro işletim sistemine enucuzlisans.com sitesinden sahip olabilirsiniz.

Windows 10 Pro Farkı Nedir?

Microsoft’un çoğu işletim sisteminde bulundurduğu gibi Windows 10’da da sürüm farklılıkları bulunmakta. Her sürümün farklı özelliklere sahip olması kullanıcıların yararı için tercih meselesi. Hep birlikte ilgili sistemin farklılıkları neler görelim.

Pro işletim sistemi tüm özelliklere sahip son sürüm diyebileceğimiz ve kullanıcılara önerimiz olan modeldir. Bu modelle birlikte iş hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden sanal bir sunucu kurmanız mümkün. Ayrıca 3. parti yazılım kullanmadan başka bir cihaza uzaktan bağlanabilirsiniz. Diğer Windows 10 sürümlerine nazaran güncelleme modunu daha uzun bir süre erteleyebilmeniz mümkün. Pro sürümünde cihazınızın herhangi bir çalıntı veya kaybolma durumunda BitLocker diye adlandırdığımız yazılım kendisini kilitler. Bu sayede verilerinize kimse ulaşamaz.Eğer iş hayatınız çok yoğunsa ve gün içerisinde hızlı bir yaşam geçiriyorsanız Pro sürümünü sizler için tavsiye ediyoruz. Bu sayede daha güvenli ve tam sürüm özelliklere sahip olacaksınız. 

Stabilite 

Windows 10 Pro ve Home sürümü arasındaki en önemli farklardan bir tanesi stabilitedir. Gün içerisinde bilgisayarı çok kullanıyorsanız iyi bir işletim sistemine sahip olmanız şart. Ek olarak oyun oynuyorsanız Pro sürümü bu tür işlemler için en uygun işletim sistemi modeli. Çünkü sunduğu stabilite seçenekleriyle beraber son derece aktif bir performans yönetimi bulunması en büyük özelliği. En üst seviye Windows sürümünün dijital lisansını satın almak istiyorsanız enucuzlisans.com sitesinden güvenli bir şekilde alışveriş yaparak bu işletim sistemini elde edebilirsiniz.

Güvenlik

Stabilite açısından sürüm modellerindeki farkın yanı sıra güvenlik konusunda da ciddi özelleştirmeler bulunuyor. Bu özelleştirmelerin birçoğu Microsoft’un en üst seviye Windows sürümünde toplandırılmış. Pro, içerisinde bulundurduğu güvenlik sistemleriyle birlikte daha rahat bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Windows Güvenlik Duvarı adı altında sağlanan bu sistemler sayesinde cihazınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabiliyorsunuz. Eğer internette gezinirken zararlı çerezlerden ötürü bilgisayarınıza virüs bulaşmasını istemiyorsanız bu sürüm tam size göre. Ayrıca zararlı bir yazılım indirdiğiniz zaman uyarılmak istiyorsanız muhakkak Pro sürümünü kullanmalısınız.

Pro işletim sisteminizi güvenli bir websitesi aracılığıyla almayı unutmayın. Güvenilir bir cihaz kullanımı için Windows 10 Pro sahibi olmak istiyorsanız enucuzlisans.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -