Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yaralı atmaca tedaviye alındı

ANTALYA CANDOST DERNEĞİ BAŞKANI ARİFE YANIK, YARALI HALDE BULDUĞU ATMACAYI İLK TEDAVİSİNİN ARDINDAN DOĞAL YAŞAM PARKINA TESLİM ETTİ.

Yaralı atmaca tedaviye alındı
05 Kasım 2018 - 10:10

Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık, yaralı halde bulduğu atmacayı ilk tedavisinin ardından doğal yaşam parkına teslim etti.

Muratpaşa ilçesi Yeşilbahçe Mahallesi’nde yaralı şekilde bulunan atmaca, Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık tarafından teslim alındı. Yanık, atmacayı tedavi için veteriner kliniğine götürdü. Veteriner tarafından iğne yapılan ve kanadında zayıflama tespit edilen Atmaca, daha iyi bir tedavi için Arife Yanık tarafından, Antalya Doğal Yaşam Parkı ve Hayvanat Bahçesine teslim edildi.

Yanık, dernek olarak tüm hayvanlara yardım amacıyla hareket ettikleri için bu noktada birçok ihbar aldıklarını söyledi.

Yaralı halde buldukları atmacayı hemen veterinere götürdüklerini dile getiren Yanık, “Burada bir tedavi yapıldı. Ancak biz besleyemezdik. Daha çabuk iyileşip doğal yaşamına dönmesi için Antalya Doğal Yaşam Parkı ve Hayvanat Bahçesine getirdik” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al