Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yaş sebze meyve fuarında 3 yıl indirimli fiyat garantisi

Yaş sebze meyve fuarında 3 yıl indirimli fiyat garantisi

Yaş sebze meyve fuarında 3 yıl indirimli fiyat garantisi
09 Kasım 2017 - 13:39

Türkiye’nin üretim deposu Antalya’da InterFresh-Yaş Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik İhtisas Fuarı 17-20 Ekim 2018 tarihleri arasında ilk kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

ANFAŞ, ANTEXPO ve Tun Fuarcılık iş birliğiyle gerçekleştirilen 17-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirilecek InterFresh -Yaş Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik İhtisas Fuarı’nın 2. Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

İlk danışma kurulunun ardından fuarın kısa ve uzun vadede yol haritasını belirlemek için bir araya gelen danışma kurulunda, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, ANTEXPO Kurucu Ortağı Orhan Banbal, Tun Fuarcılık Sahibi Uğur Fora, Türk Hava Yolları Antalya Kargo Müdürü Ebubekir Kuşak, sektörde hizmet veren çok sayıda sektör temsilcisiyle bir araya geldi.

3 bölgede danışma kurulu

Toplantıda, özellikle fuarın katılımcı ve ziyaretçi ayağında sektörün talepleri dinlendi. Kısa sürede fuarın uluslararası arenada başarılı olabilmesi için tüm paydaşların görüşlerini dinleme kararı alan InterFresh Danışma Kurulu, Antalya toplantısının ardından, Doğu Akdeniz’de Mersin, Ege’de İzmir ve Marmara Bölgesi’nde Bursa’da danışma kurulu toplantısı düzenleyecek.

InterFresh Antalya için bir fırsat

Toplantıda BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, “Ülkemizde yaş sebze ve meyve sektörü çok önemli bir yere sahip. İhracatta birime oranla düşük paya sahip olmasına rağmen hükümetler tarafından her zaman tarım sektörüne destekler verilmiştir. Biz bu sektörü nasıl daha iyi yerlere taşıyabiliriz bunun için çalışıyoruz. Hedeflerimize ulaşmamızda fuarlar önemli bir fırsattır. Bizlerin sektörü daha iyi yerlere götürebilmesi için, katma değeri yüksek ürünleri üreterek bunları dünyaya sunmamız gerekiyor. Bu anlamda InterFresh, Antalya, bölgemiz ve ülkemiz için çok önemli bir fırsattır” dedi.

Sektöre erken katılım çağrısı

Fuarın katılım ücretlerinin düşük seviyede tutulduğunun altını çizen Satıcı, Antalya’daki sektör temsilcilerine çağrı yaptı. Sektöre erkenden fuarda yerini alarak fırsatlardan faydalanma çağrısı yapan Satıcı, “ANFAŞ fuara katılım ücretlerini gerçekten çok düşük bazda tuttu. InterFresh’e ilk sene katılan firmalara 3 yıl aynı fiyattan katılım garantisi ve 2018’e kadar katılım sağlayan firmalara yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. Bunu sektör olarak iyi değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Şimdiden sektörde faaliyet gösteren firmalarının erkenden istedikleri alanı seçerek yerini almasında fayda var.”

Erken katılıma yüzde 50 indirim ve 3 yıl fiyat garantisi

Fuar kapsamında gerçekleşecek satışlarda ilk yıl için firmalara büyük fırsat sunulacak. Türkiye’de yaş sebze ve meyve sektöründe ilk olacak fuarda, sözleşmesini erken imzalayan firmalar, fuar dönemine kadar ödeme planı yapabilecek. 31 Aralık 2017’ye kadar katılım gösterecek firmalara yüzde 50 indirimli katılım, 1 Ocak – 31 Mart 2018’e kadar katılacak firmalara yüzde 25 indirim, 31 Mart – 30 Haziran’a kadar yüzde 15 indirim sağlanırken; sözleşme imzalayan firmalar, ilk yıla özel 3 yıl boyunca aynı indirimli fiyattan üzerinden katılım sağlayabilecek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

    takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat