Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

YEKM’yi 3 yıl Müftülük kullanacak

ANTALYA’NIN KUMLUCA BELEDİYESİ İLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ ARASINDA ‘YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ’Nİ BEDELSİZ KULLANMA SÖZLEŞME PROTOKOLÜ İMZALANDI.

YEKM’yi 3 yıl Müftülük kullanacak
30 Mart 2018 - 10:28
banner

Antalya’nın Kumluca Belediyesi ile İlçe Müftülüğü arasında ‘Yunus Emre Kültür Merkezi’ni bedelsiz kullanma sözleşme protokolü imzalandı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Kumluca Müftüsü Hacı Kahraman’ın imzaladığı protokol ile Merkez Mahallesi Fatih Sultan Mehmet parkı içinde bulunan “Yunus Emre Kültür Merkezi” 3 yıllığına Kumluca Müftülüğü tarafından kullanılacak. Kumluca Belediyesi Encümeni tarafından alınan kararlar doğrultusunda, binanın elektrik su ve bina içinde kullanılacak malzemelerin giderleri Kumluca İlçe Müftülüğü tarafından karşılanacak. Bina içinde çalışacak tüm personel giderleri de yine Kumluca Müftülüğü tarafından karşılanacak. 3 yıl sonunda Kumluca Müftülüğü kullanmak için temin ettiği demirbaş malzemeleri alma yetkisine sahip olacak. Bu merkezde düzenlenecek olan etkinlikleri Kumluca Müftülüğü koordine edecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co