Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yeni akülü sandalyesine kavuştu

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, 19 YIL ÖNCE GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASI SONRASI TEKERLEKLİ SANDALYEYLE YAŞAMAK ZORUNDA KALAN SÜLEYMAN UYSAL’A YENİ AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYESİNİ TESLİM ETTİ.

Yeni akülü sandalyesine kavuştu
24 Haziran 2018 - 11:48

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 19 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası tekerlekli sandalyeyle yaşamak zorunda kalan Süleyman Uysal’a yeni akülü tekerlekli sandalyesini teslim etti.

Belediye Başkanı Ümit Uysal, Alanya’da yaşayan ve 19 yıl önce geçirdiği trafik kazasında yürüme yetisini kaybederek tekerlekli sandalyeyle yaşamak durumunda kalan Süleyman Uysal’ın isteğini geri çevirmedi. Evli ve 1 çocuk babası olan 47 yaşındaki Uysal, 7 yıldır kullandığı sandalyesinin sürekli arızalanması nedeniyle gündelik hayatta çok zorluk çektiğini belirterek Muratpaşa Belediyesi’ne başvurdu.

Başvurusu olumlu bulunan Süleyman Uysal’a yeni sandalyesini Alanya’da Başkan Uysal teslim etti. Başkan Uysal, “Hayatı kolaylaştıysa ne mutlu bize. Muratpaşa Belediyesi olarak engellilerle ilgili çok etkin bir çalışma yürütüyoruz. 7/24 engellilere hizmet gönderen bir belediyeyiz” diye konuştu.

Yeni sandalyesine kavuşan Süleyman Uysal ise Başkan Uysal’a gösterdiği incelik ve ilgisi dolayısıyla teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al