Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Yeşilmarka Doğal Güneş Koruyucu Ürünler

Yeşilmarka Doğal Güneş Koruyucu Ürünler
15 Mart 2021 - 19:57
banner

Yeşilmarka Doğal Güneş Koruyucu Ürünler

Kimyasal içerikli güneş kremleri ve güneş koruyucularının dışında doğal ürünlere yönelen insanların tercihi Yeşilmarka doğal kozmetik ürünü olan güneş koruyucu ürünler oluyor.

Doğal güneş koruyucu kremlerden yana tercihini yapan insanlar hem vücutlarını hem de çevre sağlığını koruma altına alıyor.

Ciltte zararlı UV ışınlarının ulaştığı bölgelere her gün koruyucu sürmek cildin hem daha sağlıklı hem de canlı görünmesini sağlar.

Cilt Hasarına Karşı Koruma

Para aminobenzoik asit, koku veya gibi maddelerin olmadığı doğal güneş koruyucu kremler ve ürünler UV ışınlarını fiziksel olarak engeller ve cilt hasarına karşı koruma sağlar.

Güneşe çıkmadan önce kullanılan güneş koruyucu ürünlerde güneşin zararlı ışınlarını geçirmeyen oksitler yer alır. Bitkisel ya da kimyasal filtrelere sahip ürünler doğal içerikleri ile dikkat çeker.

Markanın ürün kataloğu içerisinde güneş koruyucu kremler dışında aynı zamanda, bronzlaştırıcılar, güneş sonrası kullanılan kremler, bebek ve çocuklar için özel olarak üretilen kremler ile yüz ve vücut için ayrı üretilen güneş koruyucu kremler gibi birçok çeşit bulunur.

Cilt Bakım Rutininin Parçası

İçeriğindeki filtreler ürünlerin kimyasal ya da bitkisel içerikli olup olmadığını ortaya koyar ve nemlendirici bileşenlerinin oranını kanıtlar. 15 ile 75 faktör arasında değişen güneş kremleri az ya da orta faktörlü tercih edilmelidir.

Ürün tercihi yaparken cildin yapısı dikkate alınmalı ve güneşin zararlı ışınlarını ne kadar süre ile engellediği araştırılmalıdır. Doğal güneş koruyucu kremin içeriğinde UVA ile UVB ışınlarına karşı koruma filtresi bulunmaktadır.

Cilt bakım rutininin parçası olan ürünler vücudun D vitamini ve serotonin maddelerinin üretimine yardımcı olacak performans sağlar. Doğal koruyucu ürünleri incelemek için https://www.yesilmarka.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Ve Koruyucu Madde İçermez

Güneşin zararlı ışınlarına karşı bariyer görevi görerek epidermisin zarar görmesini engeller. Nemlendirici bulunan ürünlerde optimum güneş korunmasının sağlanması adına güneş filtresi eklenmektedir.

Hassas ciltlerde ve çocuklarda 4 saat etkili olan ürünler normal ciltlerde 9 saate kadar etkili olmaktadır. Hemen emilme özelliği sayesinde yağlanma önleme özelliği harekete geçer ve cildin nemlenmesini sağlar.

Tüm yaş gruplarının rahatlıkla kullanacağı ürünler katkı ve koruyucu madde içermez ve beyaz kalıntı bırakmaz.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co