Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yılanların dansı büyüledi

AYDIN’IN KUŞADASI İLÇESİNDE GÖRÜNTÜLENDİĞİ İDDİA EDİLEN YAKLAŞIK 1,5 METRE UZUNLUĞUNDAKİ 2 YILANIN DANSI İLGİ ÇEKTİ.

Yılanların dansı büyüledi
19 Temmuz 2018 - 10:26

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde görüntülendiği iddia edilen yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki 2 yılanın dansı ilgi çekti.

Son günlerde hava sıcaklığının aşırı derecede yüksek seyrettiği Kuşadası’nda bir çiftçi tarafından çekildiği ileri sürülen zehirli karayılanların görüntüleri büyük ilgi gördü. Kuşadası’nın Kirazlı Mahallesi’nde traktörüyle bahçesine giden Kuşadası Servis Kooperatif Başkanı Ahmet Ceyhan, yol ortasında birbirine sarılmış 2 yılan olduğunu fark etti. Ceyhan, hemen durup, cep telefonu ile yılanların dansını görüntüledi.

Uzun süre birbirlerine dolanmış halde dans yapan yılanlar, daha sonra birbirlerinden ayrılarak otların arasından gözden kayboldu. Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Ahmet Ceyhan’ın videosu binlerce kişi tarafından izlendi.

Yılanları tesadüfen tarlasına gittiği sırada gördüğünü söyleyen Ahmet Ceyhan, “Traktörümle bahçeme gidiyordum. Yolun ortasında bir hareketlenme gördüm. Biraz daha yaklaşınca yılanları gördüm. Hemen telefonu ile çekmeye başladım. İlk kez böyle bir şey gördüm. Eminim bir çok vatandaşımız ilk defa görüyor. Yılanlara hiçbir müdahalede bulunmadım” ifadelerini kullandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al