Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yılın yorgunluğunu eğlenerek attılar

ANTALYA’DA VE TÜRKİYE’NİN ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERİNDE ÇOK SAYIDA OTEL İNŞAATI VE ÇEŞİTLİ İNŞAATLAR YAPAN ŞİRKET ÇALIŞANLARI YILIN YORGUNLUĞUNU EĞLENEREK ATTI.

Yılın yorgunluğunu eğlenerek attılar
15 Ocak 2018 - 10:29

Antalya’da ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çok sayıda otel inşaatı ve çeşitli inşaatlar yapan şirket çalışanları yılın yorgunluğunu eğlenerek attı.

Antalya’da ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çok sayıda otel inşaatı ve çeşitli inşaatlar yapan Ulu Şirketler Grubu, başarılı geçen yılın ardından tüm personeli le birlikte hem yeni yılı kutladı hem de eğlendiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ulu, şirketin bugünlere gelmesinde en büyük payın çalışanlar olduğuna dikkati çekerek, ’’2017 yılı başarılı bir yıldı. Bunda hepinizin payı çok büyük. Bir yılın yorgunluğunu hep birlikte atalım istedim. Nice başarılı yıllar dilerim’’ dedi.

İzmir Marşı ile başlayan gecede çalışanlar orkestra eşliğinde eğlendi. Daha sonra Cemal Ulu ve yönetim kurulu üyeleri Ulu yazılı pastayı kesti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat