Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yılsonu Defilesi Göz Kamaştırdı

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE LİSE ÖĞRENCİLERİ TASARLADIKLARI KIYAFETLERİ YILSONU DEFİLESİ İLE SUNDU. ÖĞRENCİLERİN, OKULDA GÜZELLİK VE SAÇ BAKIMI DEFİLESİ DE GÖZ KAMAŞTIRDI.

Yılsonu Defilesi Göz Kamaştırdı
09 Mayıs 2018 - 16:52
banner

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde lise öğrencileri tasarladıkları kıyafetleri yılsonu defilesi ile sundu. Öğrencilerin, okulda güzellik ve saç bakımı defilesi de göz kamaştırdı.

Korkuteli Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin geleneksel yılsonu defilesi büyük beğeni topladı. Öğrencilerin el emeği göz nuru eserlerinin yer aldığı defilede en çok ilgiyi modern motiflerin süslediği kıyafetler gördü.

Defile öncesi Okul Müdürü Zeynep Çayıröz Yaşa, “Anadolu’muzun kadınları ve kızları çeyizlerinin giysilerinin kullandığı eşyalarının üzerine işleme yapma ihtiyacı duyularak tasarımlar ortaya çıkarıldı. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin el emeği göz nuru ürünlerinin sizlerin beğenisine sunmanın heyecanını ve mutluluğunu birlikte paylaşıyorum bu bağlamda defilemizin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen, hizmetli, öğrencilerimizin hepsini tebrik ediyorum. Tüm katılanlara sonsuz teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum” dedi.

Giyim Teknolojisi öğrencilerinin defilesi büyük beğeni toplarken, defile sonrası Güzellik ve Saç bakımı bölümü öğrencilerinin, bir birinden farklı saç modelleri göz kamaştırdı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -