Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yılsonu Defilesi Göz Kamaştırdı

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE LİSE ÖĞRENCİLERİ TASARLADIKLARI KIYAFETLERİ YILSONU DEFİLESİ İLE SUNDU. ÖĞRENCİLERİN, OKULDA GÜZELLİK VE SAÇ BAKIMI DEFİLESİ DE GÖZ KAMAŞTIRDI.

Yılsonu Defilesi Göz Kamaştırdı
09 Mayıs 2018 - 16:52

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde lise öğrencileri tasarladıkları kıyafetleri yılsonu defilesi ile sundu. Öğrencilerin, okulda güzellik ve saç bakımı defilesi de göz kamaştırdı.

Korkuteli Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin geleneksel yılsonu defilesi büyük beğeni topladı. Öğrencilerin el emeği göz nuru eserlerinin yer aldığı defilede en çok ilgiyi modern motiflerin süslediği kıyafetler gördü.

Defile öncesi Okul Müdürü Zeynep Çayıröz Yaşa, “Anadolu’muzun kadınları ve kızları çeyizlerinin giysilerinin kullandığı eşyalarının üzerine işleme yapma ihtiyacı duyularak tasarımlar ortaya çıkarıldı. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin el emeği göz nuru ürünlerinin sizlerin beğenisine sunmanın heyecanını ve mutluluğunu birlikte paylaşıyorum bu bağlamda defilemizin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen, hizmetli, öğrencilerimizin hepsini tebrik ediyorum. Tüm katılanlara sonsuz teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum” dedi.

Giyim Teknolojisi öğrencilerinin defilesi büyük beğeni toplarken, defile sonrası Güzellik ve Saç bakımı bölümü öğrencilerinin, bir birinden farklı saç modelleri göz kamaştırdı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al