Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yöreler Renkler Festivali’nde Doğu Anadolu gecesi

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN, BARIŞ, DOSTLUK VE KARDEŞLİK FESTİVALİ YÖRELER RENKLER’İN 4’ÜNCÜ GÜNÜNDE DOĞU ANADOLU KÜLTÜR GECESİ DÜZENLENDİ.

Yöreler Renkler Festivali’nde Doğu Anadolu gecesi
28 Eylül 2018 - 13:04
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin, barış, dostluk ve kardeşlik festivali Yöreler Renkler’in 4’üncü gününde Doğu Anadolu kültür gecesi düzenlendi.

Doğu Anadolu kültür gecesinde İhsan Güvercin ve Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Belkıs Akkalen sahne alırken festivale katılan Doğu Anadolu derneklerine plaketleri verildi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Yöreler Renkler Festivali’nde Türkiye’nin 7 bölgesinden ayrıca Rusya ve Ukrayna’dan gelerek Antalya’nın bir parçası olmuş kültürlerin kendilerini tanıttığını söyledi. Başkan Uysal, “Muratpaşa’da gerek temel belediyecilik gerekse sosyal belediyecilik alanında Türkiye’de öncü çalışmaları hayata geçiriyoruz. Ama her şeyden önemlisi, bütün insanlarımız için, sadece insan olmanın en büyük torpil olduğu bir düzen. Yani torpile ihtiyaç olmayan bir düzen. 44 80 07’yi, Turunç Masa’mızı arayan herkese hizmetin seferber olduğu bir düzen. İşte bu bize ‘Bir bedende buluştuk Muratpaşa’yı oluşturduk’ deme hakkını veriyor. Bütün bunları sizlerin vergileriyle yapıyoruz. Asıl olan sizsiniz. Biz sadece organize ediyoruz” dedi.

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlendiği Yöreler Renkler Festivali’nde bugün Karadeniz gecesi düzenlenecek. Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek gecede Selçuk Balcı sahne alacak. Balcı’nın konseri saat 20.00’de başlayacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -