Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Yücel: “Kent meydanı Alanya’ya değer katacak”

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, ESNAFLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ.

Yücel: “Kent meydanı Alanya’ya değer katacak”
18 Nisan 2018 - 15:38
banner

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kent meydanı projesi hakkında esnafa bilgi verdi. Başkan Yücel, kent meydanı projesinin Alanya’ya değer katacağını ve kentin cazibesini arttıracağını belirtti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, esnafla kahvaltıda bir araya geldi. Yaklaşan turizm sezonu öncesi esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Yücel, toplantıda projesi tamamlanan kent meydanı hakkında esnaflara bilgi verdi.

“Turizm sezonu öncesi hazırlıkları tamamladık”

Yeni turizm sezonu öncesinde gerekli tüm hazırlıkları yaptıklarını belirten Yücel, ‘’Biz her sezon öncesi olduğu gibi bu yılda gerekli tüm çalışmalarımızı tamamladık. İlgili birimlerimiz ve personelimiz yeni turizm sezonuna hazır. Gerekirse 24 saat görevde olacağız. Esnaflarımızın rahat ve huzurlu bir sezon geçirmesi için de çalışmalarımızı devam ettireceğiz’’ dedi.

“Yeni kent meydanı ile şehir canlanacak”

Adem Murat Yücel, ‘’Alanya için bir çok önemli projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Alanya’ya yakışan bir meydan olacak. Kent meydanı projemizde mevcut ağaçlar korunarak, baştan sona düzenleme yapılacak. Proje tamamlandığı zaman Alanyamızın en eski çarşısı olan Hükümet Caddesi de güzel ve modern bir yer haline gelecek. Esnaflarımız da hak ettikleri hizmeti alacaklar.’’

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co