Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

19 Mayıs ile Tınaztepe Caddesi arası 5 gün trafiğe kapanıyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN 19 MAYIS CADDESİ İLE TINAZTEPE CADDESİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRECEĞİ ASFALT VE YOL YENİLEME ÇALIŞMASI SEBEBİYLE 5 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN CADDE 9 EYLÜL’E KADAR TRAFİĞE KAPATILACAK.

19 Mayıs ile Tınaztepe Caddesi arası 5 gün trafiğe kapanıyor
04 Eylül 2018 - 15:30
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Caddesi ile Tınaztepe Caddesi arasında gerçekleştireceği asfalt ve yol yenileme çalışması sebebiyle 5 Eylül Çarşamba gününden itibaren cadde 9 Eylül’e kadar trafiğe kapatılacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Muratpaşa İlçe sınırları içerisinde bulunan 19 Mayıs Caddesinin Tınaztepe Caddesi ile 1289 Sokak arasında kalan kısmında asfalt ve yol yenileme çalışmaları gerçekleştirecek. 05 Eylül – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle söz konusu yol trafiğe kapatılacak. Büyükşehir Belediyesi Yetkilileri vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından uygulama aşamalarında vatandaşların yönlendirme levhalarını ve alternatif güzergâhı dikkate almaları gerektiğini belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co