Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

30 metrelik falezlerin ucunda ölümüne olta

ANTALYA’DA BALIK TUTMAK İÇİN 40 METRE YÜKSEKLİKTEKİ FALEZLERİN KIYISINA KADAR GELEN AMATÖR BALIKÇI, YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ. NEREDEYSE UÇURUMA YARIM METRE KALA OLTASINI DENİZE SALLAYAN BALIKÇININ O GÖRÜNTÜLERİ KAMERALARA YANSIDI.

30 metrelik falezlerin ucunda ölümüne olta
14 Ekim 2018 - 14:32

Antalya’da balık tutmak için 30 metre yükseklikteki falezlerin kıyısına kadar gelen amatör balıkçı, yürekleri ağza getirdi. Neredeyse uçuruma yarım metre kala oltasını denize sallayan balıkçının o görüntüleri kameralara yansıdı.

Konyaaltı Varyant üzerindeki yaklaşık 30 metre yükseklikteki falezlerden balık avlayan amatör balıkçı yürekleri ağızlara getirdi. Falezin uç noktasına kadar ilerleyen amatör balıkçı, tehlikeye aldırmadan oltasını sallamaya devam etti. Çevredeki turist ve vatandaşlar da balıkçının bu anlarını telaşlı gözlerle izledi. Amatör balıkçının balık tuttuğu falezlerin hemen denizle birleşen kesimindeki kayalıklar da tehlikenin ne denli büyük olduğunu gösterdi.

Aynı bölgede başka amatör balıkçıların ise yüksek olmayan daha güvenli bir bölgede balık tutmaya çalıştıkları gözlenirken, metrelerce yükseklikten oltasını denize sallamaya devam eden amatör balıkçının o anları da kameralara yansıdı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat