Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Abdurrahman’ın süs havuzu keyfi

ANTALYA’DA SICAKTAN BUNALAN SURİYELİ ÇOCUKLAR, YOL ÜZERİNDE BULUNAN SÜS HAVUZUNA GİREREK SERİNLEDİ.

Abdurrahman’ın süs havuzu keyfi
12 Temmuz 2017 - 18:32
banner

Antalya’nın bunaltan sıcakları geçimini kağıt toplayarak sağlayan ve 2 yıl önce Türkiye’ye gelen Abdurrahman Hüseyin’ide süs havuzunda serinlemeye mecbur bıraktı.

Antalya’da aşırı sıcakdan bunalan Kağıt toplayıcısı Abdurrahman süs havuzunda kimseye aldırış etmeden keyif yaptı.

Antalya’da mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı Suriyeli çocukları da etkiledi. Kendilerinden büyük arabaları ile akşama kadar sokaklarda kağıt toplayan çocukların öğle molası ise Mevlana Kavşağındaki süs havuzu oldu. 2 yıldır Türkiye’de yaşayan 12 yaşındaki Abdurrahman Hüseyin, tehlikeye aldırmadan kendisini havuza attı. Zaman zaman suya balıklama atlayan küçük Abdurrahman’ın, şelale şeklindeki fıskiyelerdeki eğlencesi ise renkli görüntüler oluşturdu. Dakikalarca çevresindeki akan trafiğe, tehlikeye ve kimseye aldırmayan Abdurrahman’ın havuz keyfi arabasını alıp alandan uzaklaşmasıyla sona erdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co