Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Adisyon Programı Nedir?

Adisyon Programı Nedir?
13 Haziran 2021 - 13:59
banner

Büyüklüğü fark etmeden her türlü kafe ve restoran gibi yeme içme işletmelerinde kullanılabilecek düzeyde gelişmiş olan MICROS RES 3700 aynı zamanda bir POS yazılımıdır. Protel adisyon programı sayesinde başta sipariş takibi olmak üzere rezervasyon süreçleri, stok takibi, sadakat programları, kurye takibi, promosyon oluşturma gibi birçok işlem ve hizmet işletmelere sunulmaktadır. Bununla birlikte tüm bu hizmetler ve dahası ile zaman tasarrufu, işletme verimliliği ve sağlam müşteri ilişkileri sağlamak mümkündür. Cafe adisyon programı ve restoran adisyon programı, personel koordinasyonu artırarak servisi kolaylaştırmakta ve müşteri memnuniyetini garantilemektedir.

Adisyon Sistemi Avantajları Nelerdir?

Adisyon sistemi kafe ve restoran gibi yeme içme işletmelerine birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar sayesinde işletmelerin kar oranları ve tercih edilirliği hızla yükselmektedir.

  • Adisyon programı bir sipariş ve servis sürecinde olması beklenen; rezervasyon takibi, sipariş alımı, sipariş takibi, stok kontrol ve takibi, servis koordinasyonu ve hesap alma gibi işlemlerin çok daha kolay bir şekilde program üzerinden yürütülmesini sağlamaktadır. Böylece müşteriyi bekletmeden hızlı servis imkanı, stok takibi sayesinde siparişlere kolay geri dönüş sağlama ve hızlı ödeme kolaylığı ile müşteri memnuniyeti garantilenmektedir.
  • Sadakat programı hizmeti ile daha önceki müşterilerin tercihleri kayıt edilip veri olarak tutulabilir böylece müşteri portfolyosuna uygun kampanya ve hizmetler planlama kolaylığı sağlamaktadır.
  • İşletmelerin ölçeklerine göre büyüyüp küçülebilen modüler yapısı sayesinde işletmelere biçimlendirme kolaylığı sağlamaktadır.
  • İşletmelerinizde var olan barkod okuyucu, terazi, mutfak ekranı gibi araçlarla entegre çalışabilmekte ve böylece teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanma imkanı sunmaktadır.
  • Personel takip özelliği sayesinde çalışanların performansları ve verimlilikleri takip edilebilmekte ve değerlendirme imkanı sunulmaktadır.
  • İşletmeniz için belirlemiş olduğunuz standart ve sınırların dışına çıkma gibi durumlarda adisyon programı sizi çağrı cihazı ve e-posta kanalı ile uyarmakta ve böylece işletmenizin tüm takibi kolaylaşmaktadır.
  • Adisyon programı ile kısa sürede tamamlanmış olan tüm sipariş, servis ve ödeme işlemleri ile müşteri memnuniyeti sağlanmakta ve işletmelerin devamlı müşteri ve tanınabilirlik kazanma ihtimali artmaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co