Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Online Çiftlik Oyunları Oynayın

Online Çiftlik Oyunları Oynayın
21 Haziran 2021 - 21:27
banner

Çiftlik arazilerine tarımsal ürünlerin ekilmesi, bakımının yapılması, biçilip, toplanması ve nihayet pazara götürülüp satılması işleri çiftliklerin rutin işlerindendir. Çiftçiler de zaten bu faaliyetlerinin sonucunda kazanç elde ederler. Evden çıkamayan ve fakat çiftçi olmak isteyen çocuklar ile köy hayatına hasret kişilerin bu çiftçilik faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri ortamlar nelerdir sizin için araştırdık. Sanalda dahi olsa çiftçi olmak isteyen çocuklar için keşfettiğimiz en iyi çalışma sitesi oldu. Çiftlik Oyunları ile arayıpta bulamayacağınız çiftlik ve tarla oyunlarını oynama fırsatı yakalayacaksınız. Böylece biraz önce de söylenildiği üzere her türlü çiftlik faaliyetini yerine getirebileceğiniz bir platforma sanal alemde kavuşacaksınız.


Tarlaları sürüp, ekin veya sebze meyve dikebilecek; onların sulanması, gübrelenmesi gibi bakımlarını gerçekleştirebilecek; yetişen ürünleri hasat ederek pazar veya marketlere satışını gerçekleştirebileceksiniz. Tüm bu oyunları ücretsiz ve üyeliksiz olarak oynayabileceğiniz site Çiftlik Oyunu platformudur. Sitede dikkatimizi çeken en iddalı bölüm tarla oyunları bölümü oldu. Zira çiftlik denilince ilk akla tarla gelmektedir. bölümü, tarlaların sürülmesi, ekime hazır hale getirilmesi, ürünlerin toprağa dikilmesi, onların sulanıp zirai ilaçlamanın yapılması ve nihayet yetişen ürünlerin toplanıp hasat edilmesi ile ilgili oyunların bütünü tarla oyunları kategorisini ilgilendirmektedir. Şehir hayatının hengamesinden bir an olsun kurtulup tarlada çalışmak ve köy hayatını yaşamak isterseniz sizlere tarla oyunlarını da içerisinde bulunduran Hay Day oyununu tavsiye edebiliriz. Ufakta olsa bir tarlanız olsun ve tüm bakımları size ait olsun ister misiniz? Yahut hayvanlara merakınız var ve onlara bakmak mı istiyorsunuz? Veya daha doğrusu bir çiftlik sahibi olarak bütün bir çiftliği çevirmek mi istiyorsunuz? O halde ne duruyorsun Hay Day Oyna ile bir çiftliğe sahip olup, rençberlik yaparak geçimini sağlayabilirsin. Bunun için herhangi bir sermayeye de ihtiyacın yok. İhtiyacın olan sadece Hay Day oyunu!..


Çiftlik oyunları dışında yine becerinizi, zekanızı ve çabukluğunuzu konuşturabileceğiniz online oynanan nice mobil oyunu www.oyunlara.com adresinde bulabilirsin. Oyunlara ile oyun oynamanın keyfini yaşayın!

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co