Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AEDAŞ 131 nöbetçi personel ile yeni yıla girecek

ABONELERİN AYDINLIK BİR YILA GİRMESİ İÇİN, AEDAŞ EKİPLERİNİN 2 GÜN BOYUNCA HAZIR BEKLEYECEĞİNİ BELİRTEN AEDAŞ GENEL MÜDÜRÜ BAHADIR MÜDÜROĞLU, “ ABONELERİMİZE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ 2018’DE DE EN İYİ HİZMETİ VERMEK ÜZERE YENİ YIL ÖNCESİ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARIMIZA AĞIRLIK VERDİK” DEDİ.

AEDAŞ 131 nöbetçi personel ile yeni yıla girecek
29 Aralık 2017 - 15:28
banner

Antalya, Isparta ve Burdur’da yaklaşık 37 bin 333 kilometrekarelik alanda hizmet veren AEDAŞ, yeni yıla girerken olası elektrik arızalarına karşı 131 kişilik nöbetçi personeli ile hazır olacak. Ayrıca AEDAŞ, 2018’i karşılarken herhangi bir enerji sorunu yaşanmaması için bakım ve yatırımdan kaynaklı planlı kesintileri de iptal etti

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), yeni yıla girerken abonelerinin enerji sorunu yaşamaması için 31 Aralık 2017 ve 1 Ocak 2018 tarihlerinde bakım ve yatırım amaçlı tüm çalışmaları iptal ettiğini açıkladı Söz konusu tarihler boyunca AEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde ve SCADA Uzaktan İzleme ve Kontrol Merkezi’nde 14, il ve ilçe işletme müdürlüklerinde 117 kişi olmak üzere toplam 131 kişilik personel nöbet tutacak. Öte yandan AEDAŞ’ın 917 saha personeli ve 228 arıza onarım aracı ile operasyon ekibi, olası arızalara karşı anında müdahale edecek şekilde hazırda bulunacak. Olası bir müdahalenin yönetimi için ise AEDAŞ Genel Müdürlüğü ve TEDAŞ Kriz Masası ile 24 saat iletişimde bulunacak bir “nöbetçi amirlik sistemi” kuruldu.

AEDAŞ Genel Müdürlüğü, 31 Aralık 2017 ve 1 Ocak 2018 tarihleri boyunca SCADA Uzaktan Kontrol Merkezi’nde kurulan Kriz Merkezi’nden anlık bilgi alacak. Öte yandan can ve mal güvenliği için risk oluşturan durumlarda ise genel müdürlüğe bilgi akışı sağlanacak. Şirket içinde oluşturulan WhatsApp İhbar Hattı ile arıza ve aydınlatmalarla ilgili güncel bilgiler de takip edilebilecek ve şebekede meydana gelen kesintiler AEDAŞ yöneticilerine SMS ve e-posta olarak iletilecek.

“Yatırımlarımız yeni yılda da devam edecek”

Abonelerin aydınlık bir yıla girmesi için, AEDAŞ ekiplerinin 2 gün boyunca hazır bekleyeceğini belirten AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, “ Abonelerimize her zaman olduğu gibi 2018’de de en iyi hizmeti vermek üzere yeni yıl öncesi bakım ve onarım çalışmalarımıza ağırlık verdik” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -