Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AESOB Alanya’da iftar sofrası kurdu

ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ (AESOB) ALANYA VE GAZİPAŞA İLÇELERİ GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI RAMAZAN AYININ SEKİZİNCİ GÜNÜNDE ALANYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

AESOB Alanya’da iftar sofrası kurdu
24 Mayıs 2018 - 16:56

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Alanya ve Gazipaşa ilçeleri geleneksel iftar programı Ramazan ayının sekizinci gününde Alanya’da gerçekleştirildi.

AESOB Alanya ve Gazipaşa ilçeleri geleneksel iftar programına Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, AESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri, esnaf ve sanatkarlar katıldı.

İftar programında AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Geçmiş yıllarda olduğu gibi bugün de burada Gazipaşa ve Alanya ilçelerimize yönelik geleneksel iftar programımızı gerçekleştiriyoruz, İnşallah önümüzdeki günlerde de geleneksel iftar programlarımız devam edecek” dedi.

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu da, “Toplumumuzun sağlam ve güçlü olmasında esnaflarımızın önemi oldukça büyüktür. Sizlerin çalışmaları ve gayretleri ve bunun üzerine de bu birlik ve beraberliğinizi hiçbir zaman bozmamanız ülkemiz ve milletimiz için çok önemli. Bir ve beraber olunduğunda başarının kaçınılmaz olduğunu hep beraber görüyoruz. Ben bu güzel birliğiniz ve beraberliğiniz için, toplumumuz da iş, aş üreterek katkı sağladığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -