Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da parke ve kaldırım taşı çalışması

ALANYA BELEDİYESİ, KALDIRIM VE PARKE ÇALIŞMASINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR. ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA OBA MAHALLESİ DUTDİBİ SOKAKTA BİN 300 METRE KALDIRIM YAPILIYOR.

Alanya’da parke ve kaldırım taşı çalışması
24 Mayıs 2018 - 16:48
banner

Alanya Belediyesi, kaldırım ve parke çalışmasına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Oba Mahallesi Dutdibi Sokakta bin 300 metre kaldırım yapılıyor.

Alanya Belediyesi yeni açılan imar yollarında kaldırım çalışması başlattı. Oba Mahallesi’nde başlatılan kaldırım çalışması bölge genelinde devam edecek. Özellikle engelli kullanımına uygun kaldırımları ile Alanya’nın engelsiz bir turizm kenti olarak örnek gösterildiğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “yapılaşmanın tamamlandığı bölgelerde yol düzenleme ve kaldırım çalışmamız devam ediyor. Öncelikle Oba ve çevre mahallelerdeki modern yapılaşmaya uygun olarak çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Oba Mahallesi’nde Nazmi Yılmaz Ortaokulu çevresinde bağlantıları ile beraber bin 300 metre kaldırım yapıyoruz” dedi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim