Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da parke ve kaldırım taşı çalışması

ALANYA BELEDİYESİ, KALDIRIM VE PARKE ÇALIŞMASINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR. ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA OBA MAHALLESİ DUTDİBİ SOKAKTA BİN 300 METRE KALDIRIM YAPILIYOR.

Alanya’da parke ve kaldırım taşı çalışması
24 Mayıs 2018 - 16:48

Alanya Belediyesi, kaldırım ve parke çalışmasına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Oba Mahallesi Dutdibi Sokakta bin 300 metre kaldırım yapılıyor.

Alanya Belediyesi yeni açılan imar yollarında kaldırım çalışması başlattı. Oba Mahallesi’nde başlatılan kaldırım çalışması bölge genelinde devam edecek. Özellikle engelli kullanımına uygun kaldırımları ile Alanya’nın engelsiz bir turizm kenti olarak örnek gösterildiğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “yapılaşmanın tamamlandığı bölgelerde yol düzenleme ve kaldırım çalışmamız devam ediyor. Öncelikle Oba ve çevre mahallelerdeki modern yapılaşmaya uygun olarak çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Oba Mahallesi’nde Nazmi Yılmaz Ortaokulu çevresinde bağlantıları ile beraber bin 300 metre kaldırım yapıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat