Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Afrin ve Doğu Kuta Yardım Tır’ı yola çıktı

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ’NDEN AFRİN VE DOĞU KUTA’YA GÖNDERİLMEK ÜZERE TOPLANAN YARDIMLAR TIRI YOLA ÇIKTI.

Afrin ve Doğu Kuta Yardım Tır’ı yola çıktı
13 Nisan 2018 - 16:14

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nden Afrin ve Doğu Kuta’ya gönderilmek üzere toplanan yardımlar tırı yola çıktı.

Kumluca Hayrat Yardım Kumluca Temsilciliği, Kumluca Belediyesi, Kumluca Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği ve Batı Akdeniz Tüccarlar Derneği tarafından hazırlanan yardım tırı Afrin ve Doğu Kuta’ya ulaştırılmak üzere yola çıktı. Çeşitli sebze meyve ve un çuvallarından oluşan gıda yüklü tır yola çıkmadan önce Cuma Namazının ardından Kumluca Merkez Eski Cami önünde tören düzenlendi. Törene AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer ve Kumluca Müftüsü Hacı Kahraman da katıldı.

Tören’de Hacıali Ayan, “Afrin ve Doğu Kuta’daki kardeşlerimiz için yardım kampanyası düzenledik. Kumluca Belediyesi, Kumluca Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği ve Batı Akdeniz Tüccarlar Derneği kampanyamıza destek verdi. Afrin’li ve Doğu Kuta’daki kardeşlerimizi yalnız bırakmamak adına bu kampanyayı düzenledik. Destek veren ve emeği geçen herkesten Allah Razı Olsun” dedi.

Kumluca Müftüsü Hacı Kahraman’ın okuduğu duadan sonra vatandaşlar tarafından getirilen tekbir sesleri ile Yardım tırı yola çıktı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al