Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Afrin’e Elma ve Armut

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİNE BAĞLI KÜÇÜKKÖY MAHALLESİNDEN, AFRİN’DE YÜRÜTÜLEN ZEYTİN DALI HAREKÂTINDA GÖREVLİ ASKERLER İÇİN BİR KAMYON ELMA VE ARMUT GÖNDERİLDİ.

Afrin’e Elma ve Armut
23 Şubat 2018 - 18:10
banner

Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Küçükköy Mahallesinden, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekâtında görevli askerler için bir kamyon Elma ve Armut gönderildi.

Korkuteli’ne bağlı Küçükköy Mahallesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtında görevli Mehmetçik için hazırlanan Elma ve Armut’tan oluşan 1 kamyon meyve eşliğinde gönderildi.

AK Parti Korkuteli ilçe Başkanı İlhami Yıldıran, “AK Parti İlçe teşkilatı olarak karşılanan, Küçükköy Mahallesi Hayır Yapma ve Yaşatma Derneğinin destekleriyle meyve Kamyonu Korkuteli’ne bağlı Küçükköy Mahallesinden dualarla gönderdik. Kahraman ordumuz daha düne kadar kendi topraklarımızda ne yapıyorsa şimdi de sınır dışında ülkemizin başına bela olmaya çalışan terör belasının kökünü kurutmak adına Afrin’de çarpışıyor. Biz bu belanın kökünün kuruyacağına eminiz. Mehmetçiklerimize Korkuteli’nden meyve gönderiyoruz. Allah, ordumuza ve kahraman askerlerimize kısa zamanda zaferler nasip eylesin” dedi.

Okunan dua sonrası meyve yüklü kamyon yola çıktı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -