Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Ahıskalı Türklerden Mehmetçiğe destek

DÜNYA AHISKALI TÜRKLER BİRLİĞİ AKDENİZ TEMSİLCİLİĞİ, AFRİN’E YÖNELİK GERÇEKLEŞTİRİLEN ZEYTİN DALI OPERASYONUNA KATILAN MEHMETÇİKLERİMİZE DESTEK, ŞEHİT MERTEBESİNE ULAŞAN TÜM ASKERLERİMİZ İÇİN KURBAN KESİP, KURAN’I KERİM TİLAVETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ahıskalı Türklerden Mehmetçiğe destek
18 Şubat 2018 - 15:04
banner

Dünya Ahıskalı Türkler Birliği Akdeniz Temsilciliği, Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize destek, şehit mertebesine ulaşan tüm askerlerimiz için kurban kesip, Kuran’ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi.

Dünya Ahıskalı Türkler Birliği Akdeniz Temsilciliği, anlamlı bir etkinliğe imza attı. Ahıskalı Türkler, Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonu’na destek için Çağlayan Kapalı Pazar Yeri’nde bir araya geldi. Buluşmaya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin de destek verdi. Erçin, Büyükşehir Belediyesi olarak Ahıskalı Türklerin her zaman yanında olduklarını belirtti. İlk olarak Muratpaşa ilçesi Zümrütova Mahallesi’ndeki Sönmez Çiviler Camii’nde Cuma Namazı kılan Ahıskalı Türkler, ardından Mehmetçiklerimiz için kurban kesti. Operasyonda şehit düşen kahraman askerlerimiz için Kuran’ı Kerim tilaveti gerçekleştiren Ahıskalılar, ordumuzun muzaffer olması için dua etti. Vatan için tek yürek olan Ahıskalı Türkler, düzenledikleri anlamlı etkinlikle takdir topladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co