Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AK Partili Çelik yeniden partinin Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığına atandı

AK PARTİ’NİN EN GENÇ MİLLETVEKİLİ ANTALYALI SENA NUR ÇELİK, CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN TARAFINDAN YENİDEN AK PARTİ DIŞ İLİŞKİLER BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ATANDI.

AK Partili Çelik yeniden partinin Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığına atandı
07 Ağustos 2017 - 15:26

AK Parti’nin en genç Milletvekili Antalyalı Sena Nur Çelik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Dış İşleri Komisyonu Sözcüsü, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi (AGITPA) Türk Grubu Başkan Vekili, Türkiye-İngiltere Parlamentolar arası Dostluk Grubu Saymanı olarak görev yapan genç milletvekili ayrıca AGITPA Göç Komisyonu Başkan Vekili ve AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı görevlerini yürütüyordu.

Sena Nur Çelik, özellikle 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimi sonrasında FETÖ’nün yurtdışı operasyonlarına yönelik yürütülen parlamenter diplomasi faaliyetlerinde etkin rol almıştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehdi Eker’in teklifi ile Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip erdoğan tarafından tekrar AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak atanan Sena Nur Çelik’in FETÖ’nün yurtdışı operasyonları ile mücadele, dış politika, ülke tanıtımı, uluslararası yatırımların arttırılması ve mülteci krizi konularında çalışmalarını sürdüreceği ifade bildirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al