Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3’e Özel Ödül

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ RADYOSU ‘GENÇLİĞE DESTEK ÖZEL ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3’e Özel Ödül
09 Mayıs 2018 - 13:22
banner

Akdeniz Üniversitesi Radyosu ‘Gençliğe Destek Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Akdeniz Üniversitesi’nin 91.3 frekansından yayın yapan Üniversite FM, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Müzik OnAir ödüllerinde yarışmanın ‘Gençliğe Destek Özel Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü teslim alan Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ayşad Güdekli ve UNIFM91.3 Genel Koordinatörü Suat Erdöl’e ödülü Müzik OnAir ailesinden Ezgi Taşlı’ya takdim etti.

“Bekle bizi İstanbul”

Ödülü teslim alan Erdöl, “Gençliğe destek özel ödülü almamızda desteklerini esirgemeyen Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa Ünal’a, İletişim Fakültesi üst yönetimine, Akdeniz Üniversitesi personeline ve destek veren Antalya halkına bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz. Üniversite radyosu olarak Antalya’nın sesi olmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki yıl birincilik ödülünü, Akdeniz İletişim’e getirmek için ne yapmak gerekiyorsa onu fazlasıyla yapacağız. Bekle bizi İstanbul” dedi.

Müzik OnAir ödülleri derecelerinin belirlenmesi amacıyla yapılan online oylamada Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal oylarını UNIFM91.3’ten yana kullanarak, Akdeniz Üniversitesi Radyosu’na destek olmuşlardı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co