Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AKE ARGE Merkezi onaylandı

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, AKE ARGE MERKEZİNİN TESCİLLENMESİNİ ONAYLADI.

AKE ARGE Merkezi onaylandı
13 Ekim 2017 - 17:04

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, AKE ARGE Merkezinin tescillenmesini onayladı.

AKE tarafından yaklaşık bir yıl önce başlatılan ARGE Merkezi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na yapılan başvurunun ardından gerçekleşen saha ziyaretleri ve proje sunumlarının sonrasında akredite edilen 651. ARGE Merkezi oldu.

ARGE Merkezinde yürüyen merdiven, yürüyen bant, engelli asansörleri ve özel asansör çözümlerinde çalışmaların sistematik bir temelde yürütülmesi, araştırma kurumlarıyla, tedarikçilerle ve diğer paydaşlarla geliştirilecek yeni işbirliklerinin rekabetçi, teknoloji düzeyi ve ticari kapasitesi yüksek ürün ve süreçlerin ortaya çıkarılması amaçlanıyor.

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektöründe Türkiye’nin Markası Olma vizyonu ile ilerleyen ARGE Merkezinde, gelişim programına aldığı beş ana, yirminin üzerinde alt projeyle önümüzdeki süreçte çalışmalarına devam edecek. Yapılarda her türlü yatay ve dikey taşıma çözümlerine yönelik yenilikçi teknoloji ve ürünlerin ortaya çıkarılmasının hedeflendiği projelerin, sektörde ihracatın ve istihdamın artırılmasına önemli katkı yapması bekleniyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat