Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AKTOB Başkanı Yağcı, Genç Girişimcilere turizmi anlattı

AKDENİZ TURİSTİK OTELCİLER VE İŞLETMECİLER BİRLİĞİ (AKTOB) BAŞKANI ERKAN YAĞCI, ANTALYA GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU (GGK) MANAVGAT ÜYELERİNE TURİZMİ ANLATTI.

AKTOB Başkanı Yağcı, Genç Girişimcilere turizmi anlattı
09 Şubat 2018 - 17:43
banner

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, Antalya Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Manavgat Üyelerine turizmi anlattı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya GGK Manavgat üyeleri aylık olağan kariyer sohbetleri toplantısını MATSO’da gerçekleştirdi. AKTOB Başkanı Erkan Yağcı’nın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda, Antalya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Deniz Tanır, genç girişimciler olarak Manavgat ekonomisinin içinde dinamikliği arttırmak ve beşeri ilişkileri geliştirmek adına aylık toplantılar gerçekleştirdiklerini söyledi.

AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, genç girişimcilere bir sunum yaparak Türkiye turizminin dünyadaki durumu, konaklama tesislerinin kalitesi ve bir çok konuda bilgiler verdi. Yoğun ilgi gören toplantının TOBB Antalya GGK İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Deniz Tanır ve İcra Kurulu MATSO üyeleri tarafından Erkan Yağcı’ya plaket takdim etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -