Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya Belediyesi, kırsaldaki çocukları tiyatroyla buluşturuyor

KIRSAL MAHALLELERDE YAŞAYAN ÇOCUKLARIN AYAĞINA KADAR GİDEREK TİYATRO İLE TANIŞMASINI SAĞLAYAN ALANYA BELEDİYESİ, ‘ORADA BİR KÖY VAR UZAKTA’ PROJESİNİN 4. YILINDA DA KIRSALDAKİ ÇOCUKLARI TİYATROYLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR.

Alanya Belediyesi, kırsaldaki çocukları tiyatroyla buluşturuyor
13 Aralık 2017 - 13:04

Kırsal mahallelerde yaşayan çocukların ayağına kadar giderek tiyatro ile tanışmasını sağlayan Alanya Belediyesi, ‘Orada Bir köy Var Uzakta’ projesinin 4. yılında da kırsaldaki çocukları tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor.

Alanya Belediyesi Tiyatro Müdürlüğü bünyesindeki ’Çocuk Birimi’ tarafından gerçekleştirilen Orada Bir Köy Var Uzakta projesinde 4.yılında da kırsal mahallelerdeki çocukları tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor. Nilbanu Engindeniz ve Kerem Eser tarafından hazırlanan şovda çocuklara jonglörlük, sihirbazlık ve palyaço gösterileri sunularak istek ve çalışma ile her şeyin üstesinden gelinebileceği mesajı veriliyor.

Her çocuk bir sihirdir

Alanya Belediye Tiyatrosu Çocuk Birimi tarafından gerçekleştirilen “Orada Bir Köy Var Uzakta” projesinin 4. yılındaki teması ‘Her Çocuk Bir Sihirdir’ olarak belirlendi. Kırsal mahalleleri tek tek gezecek olan tiyatro ekipleri, çocuklara sahneledikleri tiyatro oyunundan sonra Alanya Belediyesi tarafından Nilbanu Engindeniz‘in yazmış olduğu 15 farklı kitap çocuklara hediye ediliyor.

Alanya’nın kırsal mahallelerindeki 70 ayrı okulda binlerce çocuğa ulaşması hedeflenen proje, mayıs ayının sonuna kadar devam edecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al