Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, pazar esnafıyla buluştu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göçerler ve Kuzeyyaka Semt Pazarı esnafıyla buluştu.

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, pazar esnafıyla buluştu
13 Aralık 2017 - 13:24
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göçerler ve Kuzeyyaka Semt Pazarı esnafıyla buluştu.

Haftada 2 kez semt pazarlarını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, güne pazarcı esnafıyla birlikte kahvaltı yaparak başlıyor. Önce pazar alanlarının gereksinimlerini dinleyen Tütüncü, ardından tüm pazar stantlarını gezerek hem pazarcıların, hem de alışverişe gelenlerin elini sıkıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, pazara gelen çocukları da verdiği çeşitli hediyeler ile sevindiriyor.

Başkan Tütüncü, Göçerler ve Kuzeyyaka Mahallelerinde kurulan semt pazarlarında Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz ve pazar esnafı ile kahvaltı yaptı. Pazar esnafıyla yapılan kahvaltının ardından Başkan Hakan Tütüncü, pazar tezgahlarını gezdi. Esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Tütüncü, esnafın halinden anlayan bir belediyecilik anlayışını getirdiklerini belirterek, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

Başkan Tütüncü’den talimat

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kuzeyyaka Mahallesi pazar alanı için istenen aydınlatma sorunuyla ilgili de hemen talimat vererek, çözüme kavuşturacaklarını bildirdi. Hemşehrilerinin beklentilerine göre hizmetlerini yönlendiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sık sık ziyaret ettiği semt pazarlarında nabız tutuyor. Her gün Kepezlilerle farklı noktalarda bir araya gelen Başkan Tütüncü, vatandaşın şehircilik, imar, eğitim, spor gibi alanlardaki taleplerini birebir dinliyor. Hemen karşılanabilecek hizmetler için de anında çözüm üretiyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co