Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya trafiğinde kural ihlaline af yok

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE POLİS, IŞIK İHLALİ, KASK KULLANIMI, SEYİR HALİNDE CEP TELEFONU İLE KONUŞAN MOTOSİKLET VE ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE YÖNELİK DENETİM YAPTI.

Alanya trafiğinde kural ihlaline af yok
27 Şubat 2018 - 11:46
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde polis, ışık ihlali, kask kullanımı, seyir halinde cep telefonu ile konuşan motosiklet ve araç sürücülerine yönelik denetim yaptı.

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin 7 ayrı noktasında ışık ihlali, kask kullanımı, seyir halinde cep telefonu ile konuşan motosiklet ve araç sürücülerine yönelik denetim yaptı. Yapılan denetimlerde Önleyici Hizmetler Büro Amirliğine bağlı ekipler sürücülerin kimlik kontrol ve Genel Bilgi Taramalarını (GBT) sorgularken, Çevik Kuvvet Büro Amirliği ekipleri ise kontrol bölgelerinde güvenliği sağladı. 113 motosiklet ve 65 araç sürücüsü kontrol edilirken, kurallara uymayan çok sayıda motosiklet sürücüsü hakkında işlem yapıldı. Trafikte seyir halinde cep telefonu kullanan bazı otomobil sürülerine de yine ceza kesildi. Yetkililer yaklaşan yaz mevsimi öncesi denetimlerin arttırılacağını bildirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co