Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya Yaylalı Mahallesine çok amaçlı salon

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, YAYLALI MAHALLESİ’NDE YAPIMINA BAŞLANAN ÇOK AMAÇLI SALON VE MUHTAR EVİ PROJESİNİN MAHALLE HALKININ DÜĞÜN, TOPLANTI GİBİ ETKİNLİKLERİN YAPABİLECEĞİ 300 KİŞİLİK BİR SALON OLACAĞINI SÖYLEDİ.

Alanya Yaylalı Mahallesine çok amaçlı salon
28 Eylül 2018 - 11:22

Antalya’nın Alanya İlçesi Yaylalı Mahallesi’nde Çok Amaçlı Salon ve Muhtar Evi projesi inşaatı devam ediyor.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Yaylalı Mahallesi’nde yapımına başlanan Çok Amaçlı Salon ve Muhtar Evi projesinin mahalle halkının düğün, toplantı gibi etkinliklerin yapabileceği 300 kişilik bir salon olacağını söyledi. Alanya Belediyesi tarafından Yaylalı Mahallesi’ne kazandırılacak olan Çok Amaçlı Salon ve Muhtar Evi, 300 kişiye aynı anda hizmet edebilecek. Bölgedeki vatandaşların düğün, cenaze, toplantı gibi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri salonun etrafında sosyal donatılar da olacak. Çocuklar için oyun gruplarının yer alacağı 3 bin metrekarelik alanda yetişkinler için de kamelyalı dinlenme yerleri oluşturulacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al